Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AndrewBlase

    senior tag

    válasz notika77 #103601 üzenetére

    Ha megnézed az összes tele(tv)shopos oldalt, ott is szép haszonnal dolgoznak. Volt itt példa múltkor az a zacskóhegesztő kézikütyü. Kínaiaknál 1 dolcsi, amott 10e JMF-ért 1, +2 ajándékba. Na jó, 3333 Ft/db. ;] Nagyjából ugyanez a helyzet.

    Nem mindenkinek van tudomása a kinti beszerzési lehetőségekről, plusz aki tud is eme lehetőségről, az se feltétlenül tud/akar adott esetben több hónapot várni egy termékre, hanem azonnal kell.

    Ettől függetlenül igen, pénzlehúzás.
    A minap engem is felhívott egy ilyen teleshopos cég, ahonnan 1× vásároltam valamit, hogy megkaptam-e az aktuális akciós újságot, és tetszik-e belőle valami. Mondtam, hogy megkaptam, de meg se néztem, de ha meg is tetszene belőle valami, azt se onnan venném, hanem külföldről tizedáron. Köpni-nyelni nem tudott a kisasszony, megköszönte a választ, majd letette a telefont. :P :C

    Miért mindig én???

  • 8

    senior tag

    válasz notika77 #103601 üzenetére

    "Van nekem is, 200Ft-ért házhoz szállítással jó vétel, de 1000-et már nem adtam volna érte."

    Én is annyiért vettem. De ha $9.99 lenne a normál ára és -60%-os akcióban lenne sokszor $3.99-ért, szerintem annyiért is megvetted volna a többi filléres kínai sz*rral együtt ami ebben a fórumban előfordul :DDD meg én is
    Plusz meglepően jó minőségű cucc, a többi hasonló árú 15in1 20in1 25in1 30in1 készlethez képest.

    [ Szerkesztve ]

    50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen, Curve bónuszokhoz ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

Új hozzászólás Aktív témák