Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    Ma jöttek:

    LED a kocsiba: [link] működik, fényes, a tartósságra meg majd az idő választ ad. Vettem 3db-ot, mind jól működik. Az egyetlen baj velük, hogy halványan, de folyamatosan világít lekapcsolt állapotban is. Mondjuk ezzel együtt lehet élni. Az előző LED-em is ezt produkálta. Azt mondták CANBUS LED kell, -bármi is legyen az (nem értek hozzá)- és az nem fog így csinálni. Hát én kerestem olyat, amihez írták, de mégis világít halványan. Mindegy, mint mondtam annyira nem zavaró meg az előzőnél már hozzá is szoktam. Másfél dollár volt a 3, nem fogok ezen problémázni. 10.30.-i rendelés és 11.25.-én futott be. [kép1] [kép2]
    [kép3]

    és sokak tanácsa ellenére berendeltem az 5 in 1 wireless fejhallgatót is: [link]. Igaz, nem nekem kellett, Majd a gazdája eldönti mennyire érte meg neki. Működni működik, vezeték nélkül is. FM rádiót egyből befogott egy párat. PC-re/iPod-ra rákötve is átvitte a hangot. Anyag- és összeszerelés minősége azért hagy némi kívánni valót. A pánt pl nagyon gyengének tűnik. A hangzás sem túl acélos, meg van egy alapzaja is. Nem véletlenül volt olcsó. Összesen 4db AAA elemmel megy. Egy plusz kábelt is adtak hozzá, aminek mindkét vége 3.5 jack, így vezetékes fejhallgatóként is lehet használni. Ez 10.13.-i rendelés, és két nappal a megadott várható szállítási idő lejárta után, ma futott be (11.25.) [kép]

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák