Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Shing #16 üzenetére

    Érdekes, mert az otthoni gépemen én sem futottam bele ilyesmibe, hogy lelövi alólam a gépet, de pl twitch-en streamereknél többször láttam ilyet. De mostanában többször éjszakáztam a munkahelyen és bizony ott is előfordult már, hogy írom a kis excel táblám, majd bezárja és jön a kék frissítési képernyő.

    Persze mindent meg lehet magyarázni, hogy user meg rendszergazda fail, de érdekes módon ilyen régen nem volt. Tehát ez egy kicsit több összetevős mint azt egyesek megpróbálják beállítani mind a két oldalon.

    Részemről nincs komoly bajom a W10-el, nekem stabil és az otthoni gépemen a frissítéssel sincs gond. Amitől én is agyfaszt kapok az a gépház és vezérlőpult együttes használata. Faszért nem lehet csak egyik vagy másik, esetleg mind a kettő ugyan azzal a funkcionalitással? (aki akarja, használja az új csillivillit, érintő képernyőn úgy is jobb). Mert ez így két szék közé a padlóra és még idegesítő is.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák