Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz King Unique #134 üzenetére

    "Nyilván mindkét oldalon megvan az a bizonyos észosztás és arra is akad példa, amikor a windowsos megy a másik rendszerrel kapcsolatos topikba. Viszont ahogyan megfigyeltem pl. csak ezen a fórumon évek óta nagyobb részt inkább az ellenkezője szokott jellemző lenni és arról az oldalról gyakran a szereplők is kb. ugyanazok"

    Hajjaj, a linuxos közösség egyenesen tönkreteszi a windows júzerek életét! ;]

    Én pedig úgy érzem a komplett fórumon, hogy a microsoftról és munkásságáról tilos bármilyen negatív kritikát alkotni, legkülönösebben akkor, ha igaz.
    Itt egy példa: Ebben a cikkben le lett írva, hogy a ms mennyire durván rajong a linuxért, és hogy mennyire szereti.

    Aztán jöttem én, mindenkinek szépen elrontva az egyébként madárcsicsergős napját, és beközöltem azt a hirdetést amit egyébként árukereső.hu szerte lehetett látni egy szép microsoftos támogatói tartalom pecséttel.

    Mondjuk én csak arra akartam helyezni a hangsúlyt, hogy a microsoft nem teljesen állít igazat, míg mások mindenáron bizonyítani akarták hogy a linux egyébként mekkora xar a windowshoz képest.

    Ott is, meg a te hozzászólásaidból ítélve is erőteljesen látszik, hogy rosszul vagytok, ha valaki a windows vagy eleve csak a ms hibáit fel meri hozni, legkülönösebben akkor, ha mondjuk pont igaz, mintha kb. tilos lenne erről beszélgetni, legalábbis sokak részéről mindenképp zéró tolerancia van ez ügyben.

    De amúgy tényleg nem értem ezt a háborút, sokaknak derogál a linux létezése, sőt egyenesen lázítást vált ki, ha valaki meg meri említeni, hogy bizonyos dolgokban sokkal jobb a linux a windowsnál, ami igaz vagy sem, az égvilágon abszolút semmin sem változtat.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák