Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdanit610

    aktív tag

    Szerintem Rusi jól megfogalmazta a dolgokat, amiket az Antialma Egylet tagjai nem értenek meg. Igen, drága volt és drága is lesz, sőt, most is drága. Én személy szerint évek óta nem használok mást fő telefonnak, csak iOS-t futtatót. Miért? Egyrészt szokás kérdése, másrészt pedig a bizalom. Bízhatok ugyanis benne, hogy működni fog, ha arra van szükségem és nem "Force closed" és társaival gyötör. Hozzáteszem, az iOS8 sem volt a kezdetben egy matyóhímzés, ilyen pocsék verzióugrás még nem volt, de javították a hibákat.

    Másod/harmad/kitudjahanyadtelefonnak pedig mindenféle másik platformot próbálok ki, pusztán kíváncsiságból és azért, hogy lássak azért mást is. Voltak nálam nagyon jó készülékek (G2, G2 mini, S5, Sonyk, Samsungok, Nokiák), de minden korlát ellenére az iOS maradt a fő.

    Igen, én is részletre kértem a cégemtől (mert sajna nem vágták csak úgy hozzám :) ), mert így kényelmesebb, nem kell egyszerre nagyobb összeget kifizetnem, hiába tehetném meg.

    Amúgy meg mindenkinek el kell döntenie, hogy neki mi a jó, de azzal nem értek egyet, hogy ahol megjelenik az Apple szócska, azonnal megjelennek a megmondóemberek és megint megtudom, hogy csak jampizni vettem és nem használom ki, sőt, igazából síkgyökér vagyok hozzá. Bezzeg a droidot vásárló igazán tudatos, megfontolt, MINDEN tudását kihasználó egyén, aki titkon minden Alma logós készüléket használón magában elnézően mosolyog.

Új hozzászólás Aktív témák