Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xylevi

    tag

    válasz attilav2 #463 üzenetére

    nekem 5 eves a normal meretu voda sim kartyam, megvettem az X5 Pro-t, levagtam sablonnal kartyat meretre, siman megy a 4G, legalabbis a telefon ezt irja ki a felso savban

    Eustockrol rendeltem, nem masnap, de 2 napra a rendelesre mar kezben is volt a kutyu. Idaig maximalisan meg vagyok elegedve, az 5 coltol kicsit idegenkedtem, de nincs gond egyelore. Egy Lenovo A820-at valtott le, majdnem 2 ev hasznalat utan, nagyon szerettem, de neha az 1 giga ram kevesnek bizonyult (nem adom el, csaladban marad, igy nyugodtabban valtok :D )

    Idaig mindig bebujos (nem tudom mi a tipus neve...) igazi bőrtokokat hasznaltam, de most a telefonnal egyutt rendeltem flip tokot az eustockrol, de nehany nap hasznalat utan nem valt be (esetleg ha valakinek szuksege van ra, megszabadithat tole). Nem azzal van problemam, hogy nem illeszkedik, olvastam itt olyant is, nekem szepen illeszkedik a keszulekre, egyeszeruen ezt a nyitogatos megoldast nem szeretem, inkabb kihuzom a tokbol, majd visszatolom.

    Kerdes: valaki tudja esetleg, hogy azt be lehet allitani, hogy rezgo modban ha lefele nyomom a hangszabalyzo gombot, akkor nemara atvaltson?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák