Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz stickermajom #282 üzenetére

    Erre írtam, hogy van aki tud nagyban játszani. De értem természetesen, hogy mit írsz. Én ilyen magasra nem kapaszkodtam. A legjobb pénzkereset mindig is a pénz volt. Már abban az értelemben, ha az ember tudta mibe fektesse. Viszont: Ha hű akarnék maradni magamhoz azzal a 40millióval, akkor besétálnék a szalonba, és kifizetném... Ami persze kapásból bukó. Viszont csak úgy érezném sajátomnak. Mindig ilyen voltam. Pedig elég korán kezdtem a saját életem élni.... Vagy talán épp azért, Valószínűleg ezért nem lesz soha sem új RS6 meg mondjuk Yachtom sem, kokainnal, kurvákkal :DDD
    Mondhatni maradi vagyok. Ennyire soha nem voltam "üzletember". Forgatom a pénzt, amennyire szükséges, de ami van mellette.... Igyekszem élni a magam módján. Hamarabb veszek egy új szintetizátort, mint tengerparti képeket nézegessek. Vagy vasat, amit ütni lehet... Mármint kovácsolni. Ami szintén csak hobby. Biztosan el tudnék költeni több pénzt is. De ahhoz, hogy úgy éljem a saját életem, ahogy akarom, szükségem nincs többre. Tudom azt mondani, hogy ez nekem elég, jól érzem magam tőle. Az hozzá tartozik a kis eszmefuttatásomhoz, hogy pl gyerek nincs, így szülői kötelesség meg a kire mit hagyok sem izgat. Így bizonyos fokig lehetek "felelőtlen", és költhetem öncélúan a saját pénzem. De azt hiszem ez már nagyon egy másik történet :R

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák