Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pítőr

    aktív tag

    válasz Somatom #256 üzenetére

    Olvastam, köszönöm, ha már személyeskedünk, és ennyire a szíveden viseled a vélt igazad: Ma, igen, pont abban a hónapban vagyunk, amikor ez megy, máskor meg erős kompromisszumokkal. Furcsa pont tőled olvasni ezeket a dolgokat, amikor minden mobilos, tabletes topikban a rugalmatlanságodról teszel tanubizonyságot, hogy melyik mobil/tablet miért nem jó, mert a kamionban így, meg úgy nem jó, de hirtelen olyan nagy lett a tűréshatárod, hogy simán belefér az évi 150-180 nap 50km roller (persze), meg a 8-10 litert fogyasztó diesel, az jó a városba, meg minden nap figyelni, reggel este, hogy másnap az a 60% valószínűségű eső, az most mit jelent, 100%-ot, vagy 0%-ot, ki figyeli ezt, senki. Még valami eszembe jutott a roller ellen (vagy pedelec, vagy elektromos göreszka, vagy bármi), hova teszed a munkahelyen, lent hagyod a portán, hogy ne kelljen a 20 kilót felcipelned az emeletre nőként táskával együtt, vagy kényetelen vagy felvinni, mert bocs, de 50kmt nem tud megtenni 100%-os bizonyossággal, ha meg lemerül, majd lököd magad. Befizetek neked 1m ft-ot, ha csak 100 munkanapig azzal jársz!

    Akkor neked van egy rollered, egy pedeleced, egy robogód, egy motorod, egy diesel kocsid, lesz elektromos robogód, kamionnal dolgozol, de ez így mind rendben van, te zöld vagy.

    Hankiss Elemér: Keresnünk kell az igazságot, de újra és újra kétségbe kell vonnunk saját, már-már biztosnak vélt igazságainkat.

    (Na persze lehet én tévedek)

    #257tomcat78: én sem még, de nem ördögtől való!

    [ Szerkesztve ]

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

Új hozzászólás Aktív témák