Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz shteer #71708 üzenetére

    Ez fránya Gugli nem javított, végre egy nyelvtannáci! (gondolkodtam rajta, hogy ly vagy j de nem szólt be a gugli úgyhogy hagytam, ezek szerint ezen a gépen ki van kapcsolva majd ránézek általában igyekszem helyesen írni, vesszőket, ékezeteket kitenni)

    Syl

    Ezen én is csodálkozom, hogy pl. a HIV vírus ellen nincs pedig valamikor a 80-as években már felfedezték. Nem vagyok virológus.

    BiP
    Pontosan, nekem is volt nem egy ismerősöm aki posztolta, hogy a korlátozások bejelentése előtt de még a bevezetésük előtti hétvégén nagy vígan fotózkodtak egy "wellness" szállodában. A szöveg és a hozzászólások is arról szólta, hogy "ó még a lezárás előtt pihenjétek ki magatokat stb."
    A kedvencem az az ismerősöm aki azért dúlt-fúlt mert nem mehet edzőterembe miközben:
    - 2 rokkantnyugdíjas 60+os szülöjével él együtt
    - családi házban élnek és van egy kis garázs szerűség amiben van egy - igaz kezdetleges - edzőterme

    Amúgy tele vagyunk agysebésszel ( így hívom a nettó idiótákat)

    Amúgy erre utaltam én is, hogy ennek a este 8-asnak ez az értelme (a szórakozóhelyek bezárásval együtt) hogy akár a házibulizást is ellehetetlenítsék vagy az "este átugrunk borozni egyet a barátainkkal és majd taxival haza" dolgot is csírájában elfojtani.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák