Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz Bad Pritt #235 üzenetére

    De ez amúgy nem lett bukta pénzben, csak több bevételt vártak tőle, nem? Amennyire hinni lehet az "újságoknak", már 2 héttel megjelenés után megvolt 13 M eladott, ami elég arra, hogy ne legyenek veszteségesek (ismétlem, állítólag). Persze, abból a 13-ból 8 előrendelés volt... ami valószínűleg hozzájárult ahhoz, nem volt túl toleráns a nép a marketing lódítások kapcsán. Persze most már más lehet az arány, nem tudom most hol tartanak.

  • hajbel

    addikt

    válasz Bad Pritt #235 üzenetére

    Nem volt semmi rosszul fordítva. Mindenütt updatelték a hírt a cdpr statementje után. Bűn a tárgyilagosság, vagy mire akar kifutni ez a komment? Én meg azt nem értem, hogy miért kell full 0 tapasztalattal beírkálni egy topikba, és érzelmi alapon fröcsögni. Pl. én PES-es vagyok, de nem megyek a FIFA topikba fröcsögni (pedig arról is van csomó rossz hangvételű teszt és youtube bugvideó), mint a dedósok. A RDR2 topikban persze megfoglamaztam a kritikámat, miután azt végigjátszottam, így jogosult voltam rá.

    #227Tikakukac: Ez egy jó komment, ezért erre reagálok. Még a legrosszabb kontextusban kiragadott szövegek is azt támasztják alá, amit én mondok. Nyilván valamilyen szinten nyalni kellett 30 órás trehánytesztelő OW Zolynak, mivel nem lehet égetni a saját műsorában, de ettől még azt mondta Phelan, hogy next-gen játék és olyan a megjelenés, mint a Witcher 3-nál, ami ugye a generáció egyik legjobbja.

    Ami az utolsó bekezdést illeti: Egyet is értek vele, de ezek a gondok akkor szűnnének meg, ha a kapitalizmus megszűnne, amire nemhogy nincs esély, hanem egyre vadabb lesz. Kellett hozniuk egy döntést a vezetőknek, illetve többet. Hazudtak sokat, majd megjelentették a játékot karácsony előtt. Ha nem teszik, tovább esnek a részvények és kevesebb fogy. Leírtam sokszor, hogy a vezetők, marketingesek munkája kritikán aluli, de ettől még a fejlesztőké szerintem nagyon rendben van. Meg is fizettek érte a vezetők is a fejlesztők is (ez szerintem unfair), mert özönlenek a küldetések felén átrusholva megírt rant tesztek a prevgen fiaskó miatt (tárgyilagosság hiánya), a részvények esése is szép nagyo pofon a cégnek. Tanultunk belőle mi, mégpedig azt, hogy játékot előrendelni nem szabad, meg kell nézni, hogy milyen forrásból tájékozódsz (nem OW Zoly trehánytesztjei pl), a kiadók pedig megtanulták, hogy ilyen állapotban nem szabad játékot kiadni, mert jönnek a rant tesztek + a részvények zuhanása. Legalább itt kivételesen mindenki megkapta a refundot aki akarta. Nem gondolom, hogy félkész a játék, csak béta. Szerintem a marketingesek össze-vissza dobálták a buzzwordöket, de a játákot kb. ilyenre tervezték fejlesztőék.

    #237hombre[EU]: Bocs Mester, de ilyen hiteles érvekkel nem tudok mit kezdeni, pedig nagyon próbálok ámokfutni.

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák