Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz <Adamsky> #63 üzenetére

    Nem mondtam én egy szóval sem, hogy iparági sztenderd a minősége, csak azt, hogy úttörő, és az Apple-féle belógást ilyen megoldásokkal lehet csak teljesen eltüntetni.

    Egyébként én se kívánom a teljes kávamentességet, a Galaxy S7 edge "élvezérlése" már inkább gáz, mint hasznos. Nem lehet a lekerekített élekre rendes üvegfóliát/tokot rakni, így meg sérülékeny, állandóan megy a sírás és cicaharc a topikokban. Egy kijelzőcsere meg 80-100 e Ft(!), főleg, ha nem utángyártottat akarsz és a vízállóságot is meg akarod őrizni (S8). Volt, aki inkább vett egy S8+ t pont ezért, miután betört az S8 kijelzője és sokallotta a javítás díját.

    Én ezért is örülök a jelenlegi telómnak. Teljesen sík, megőrizhető, most cseréltettem üvegfóliát 500 Ft munkadíj + 500 a fólia. Ez gazdaságos, nem úgy, mint a ragasztós bohóckodás 12 ezerért (S8). :Y

    Úgyhogy tény, jobb lenne a funkciókat különválasztani. Telónak 3,5-4 coll, a többire ott a tablet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák