Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Hieronymus #84 üzenetére

    Nem egyszerűbb oda menni ahhoz az automatához és kifizetni a parkolási díjat?

    Nem értem ezt a ragaszkodást. Miért kéne? Egyértelműen ott van a logban, hogy fizetési próbálkozás volt. És nem, nem egyszerűbb. Most tudok mutatni pár helyet itt a VIII. kerületben, ahol hülyét kapnál, mire automatát találsz, főleg jól működőt, főleg úgy, hogy nincs nálad apró.
    Ha fel tud mutatni egy szerződést, ami alapján kizárólag telefonnal fizethet parkolási díjat, akkor megértem, hogy nem fizetett az automatánál.

    Erről ugattam már pár száz karaktert. Neked nem sikerült elolvasni. Tedd meg.

    A szabad akarat volt és választott. Nem az automatához ment, hanem elintézni a néhány perces dolgát. Ha rossz indulatú lennék, akkor azt mondanám, meg sem próbált fizetni.

    Ezt gyorsan rövidre is tudja zárni a cég. Ja, hogy azt nem akarja. Ezt hívják lebegtetésnek azt hiszem :B

    De nem vagyok rosszindulatú és elfogadom, hogy akkor éppen nem tudott telefonnal fizetni.
    A szabad akaratából meg sem próbált az automatánál fizetni. Ha megpróbált volna, akkor nem lenne írás a dologról.

    Újfent magamat idézem és olvasd el fentebb. Szabad akaratából nem akart automatánál fizetni. Miért akart volna? Adott egy lehetőség pakk, amiből választhatsz. Ha nem működik és nem a te hibád, akkor sajnálom, a cég bukott. Oldja meg, hogy menjen. Ekkor sem lenne írás a dologból. És tudod mi nem lenne még? Klasszikus szockó szájíz. Mert az van. Minden tetves nap mindenhol ömlik még mindig.

    Az élelmiszerboltból sem lehet elvinni a megvásárolandó árut, ha nem megy a kártyás fizetés.
    Ha nem megy, akkor megpróbálod készpénzzel. Ha az sem megy, mert nincs nálad elegendő, akkor csökkented a vásárlás mennyiségét vagy ott hagyod az összes terméket.
    Ha mégis viszed és utolér a rendőr, akkor fizeted a büntetést. Mi ebben a bonyolult?
    Aki ezek után elkezdni verni magát, annál komoly etikai és morális problémák vannak.

    Még mindig az a gond, hogy nem bírod megérteni te sem és a másik boltos vásárlásos nick sem, hogy miért ultra sánta a boltos vásárlásos párhuzam. De mivel nyilvánvalóan ultra magas szinten tesztek az olvasásra, ahogy látszik fentebb, így elengedtem. További sok szép retró 1980-as éveket srácok, ott leszünk még egy darabig. Ha mákom én már nemsokára azért távozom :B A további legjobbakat, töröltem az oldalt :R

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák