Hirdetés

Aktív témák

  • Godfather

    aktív tag

    Nem tudom, mi lehetett a szenvedés tárgya a MuVo-nál. Én kicsomagoltam, rádugtam egy usb portra, ami egy XP-s gépen volt, és az xp felismerte... innentől fogva a wincommanderben simán lehetett rá másolni. :) és még csak az se lehet a gond, hogy máshonnan szereztem volna. (háziteszt volt)
    És mind a 64 megás, mind a 128 megás így viselkedett. Szóval ki se lett bontva a cd, amit adtak hozzá. Mondjuk én is csak tesztelgettem, mert kíváncsi voltam. A hangminőség nem rosz tényleg, de a gyári füles nekem nem jött be, inkább a saját sonymat használtam hozzá...
    Az elem tényleg a cikkben említett ideig bírja kb.
    A csomagolása, illetve a mellékelt cuccok szerintem nem érdemelnek különösebben szót, mivel nem sok minden van benne.
    1 db creative füles, a db cd (ezen nem tudom, mi van, mert nem használtam)
    1 db elem, 1 darab nyakbaakasztó.
    És ennyi. a csomagolás a szokásos creative design, nem nagyobb, mint kell, benne van minden a ami kell.

    Való igaz viszont, nem ártana 256 megás belöle, illetve legalább egy LCD kijelző.
    De ez se feltétlenül fontos, mivel 128 megára 2 cd 128 kb/s-ben remekül elfér, és ez még kezelhető mennyiség szerintem, a 64 megásról meg nem is beszélve.

    A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

Aktív témák