Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • guess.who

    senior tag

    válasz andorpapa #37 üzenetére

    Elnézést, de vitába szállnék pár ponttal (ha nem baj)... Előrebocsájtom, hogy nem flame-elni akarok, csak szerintem nem arra válaszoltál, amire a kérdés irányult (már ha az én kérdésemre reagáltad ezt egyáltalán...). Nem azzal van a gondom, amit leírtál, sőt szerintem senki számára nem volt kérdés, hogy pl. ''jobb szellőzés = hidegebb ház''. De nézzük sorban:

    ''Azonos konfigot pakolnak több házba, és meglepetés, akár 3-5 fok (CPU temp) is lehet a különbség két ház között! Vagyis a szellőzés nem csaj egy mókás dolog, hanem mérnökien megtervezhető jelenség.''
    Jó, de ezzel nem érveltél a cikkben szereplő ház mellett, hanem egy általános, és szerintem sokunk számára egyértelmű dolgot jelentettél ki... Azt meg nem hiszem, hogy éppen Te mondanád, hogy egy LL ház a világ legjobb légáramlású háza (hadd ne mondjak gyártmányokat)... Szóval oké, hogy a LL is jó -de botorság lenne kijelenteni, hogy csak ez jó, ezért másat nem érdemes venni...

    ''Moddolhatóság. Mely házakat könnyebb moddolni? Nyilván azokat, amelyek kevés műanyagot tartalmaznak, nincsenek görbe vonalai, a lehető legtisztább felülettel rendelkezik.''
    Ez sem egyértelmű. A moddolás (Neked magyarázzam?! :)


    Szóval összefoglalva: a kérdésem még mindig az, hogy miért aluház? Mi az, ami miatt nekem ellenállhatatlan vágyat kellene éreznem egy ilyen megszerzésére? Mert én ezt nem értem... Csak divat, vagy van komoly oka is?


    (Azért ideírom még egyszer: nem sértegetésnek, vagy anyázásnak szántam a hozzászólást, csak nem értem, amiket leírtál. :D Ha nem a topichoz tartozik az esetleg ebből induló vita, akkor elnézést érte előre is! És elnézést a hosszú hozzászólásért!)

Aktív témák