Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenand

    veterán

    válasz Kloss #939 üzenetére

    De hát éppen ez a gondom ...ha valóban hardware alapján beazonosítanák a gépet, akkor nem lehetett volna gondom az aktiválással... 8.1 aktiválva jött (bár utólag biztos, hogy jó sok chuwi Vi10-be tették az inkorrekt kínaiak ugyan azt a win 8.1 kulcsot). Aztán frissítettem Win 10 homera, hagyományos telepítéssel, aktiválódott.(lementettem a win 10 kulcsot) Aztán mivel bootlopba kerültem az OS switcherrel feltoltam 0-ról, aktiválódott.(beírtam a kulcsot biztiből) . Mivel kevesebb helyet foglal a needromos angol win 10-et feltettem helyette, nem volt netkapcsolat utólag kellett aktiválni, de ment.
    Frissítések teletolták a rendszert, ezért elfogyott a szabad hely (van egy nagy játék ami majd 10 gigát foglal először volt neki hely, sőt maradt, de fokozatosan eltűnt) A gép a fiamé....Én csak küzdök vele...
    Beállítottam a wifit "meteredre" akkor nem frissít. De már késő volt.
    Újra nekiláttam a needromossal, de már nem volt hajlandó aktiválni, azt írta kitiltották a kulcsot...pedig ugye elviekben az egyedi hardver azonosítómnak 2x is el kellett volna mentve lenni a kedves MS-nél...

Új hozzászólás Aktív témák