Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xtend

    senior tag

    Ha valakit érdekel:
    megcsináltam ezt a leírást: [link] (parancssort rendszergazda jogokkal kell indítani) így nyertem ~2GB-t
    és ezeket is megcsináltam (valamelyik már úgy volt ahogy a leírásban van, tehát nem kellett átállítani) [link]
    így a 14,akármennyiből 13GB szabad helyem lett win8.1-nél...utána frissítettem win10-re, nem szűz install, hanem 8.1-ről update, majd a windows.old mappát és egyéb maradványokat töröltettem a Lemezkarbantartóval és így win10 alatt ~10GB szabad helyem van (miután feltelepítettem pár programot ami nekem kell: firefox,vlc,ess,skype,stb)
    32GB-os class 10 sd kártya figyel a chuwiba (veszek majd egy s.evo 64gb-t sztem), így a Letöltések mappa oda van átirányítva
    Windows 10-et pendrive-ról frissítettem: letöltöd a tabra ezt [link], megformázol egy min 4GB-os pendriveot és utána követed a letöltött program utasításait.
    Ja és ezt tartsd észben, ha pendriveról telepítesz: "...A frissítés elindulása után még az eszköz első újraindítása előtt távolítsa el az USB-meghajtót vagy a DVD-t. Ellenkező esetben az eszköz megint az adathordozóról fog elindulni, és újból elkezdődik az egész telepítési folyamat...."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák