Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz marcias #76 üzenetére

    "Te állítottad, hogy minden alkatrészt úgy loptak össze ehhez a telefonhoz. Nem értem akkor miért lenne veszélyesebb bármelyik másik"
    hát pedig ezt nem nehéz megérteni.... vmit picit máshogy hajtanak meg, vmit kihagynak bőven elég... alá szar a kimenő jel mert pl vmi az antenna elé került? nembaj adjunk rá kakakót..... fordítva raktuk be az antennát és a fej felé nyomja a jelet? szintúgy.
    megfőzi a te/gyereked agyát? kit érdekel ugyse tudnak beperelni köv nap majd jövünk más márkanév alatt.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • greeneye166

    aktív tag

    válasz marcias #76 üzenetére

    Valóban állítottam, bár egész pontosan csak feltételezem.
    Erre az állításra csak maga a szitu adhat kellően jó indokot: Kínában, ahol óriási világcégek gyártási kiszolgálása történik, csúcstechnika a gyárakban, egyszercsak a semmiből létrejönnek noname készülékek, amik kapásból kezelik pl a színes kijelzőt, adatátviteli szabványokat stb. Vagy megvilágosultak, vagy valahonnan vannak kész terveik, eszközeik, technológiájuk. Hmm

    Amiket most írtál abban viszont egyet is értünk nagyjából, leszámítva a plecsnizős részt.
    A hszeimmel olyan alapvető (még(!) meglevő és emiatt számora az ilyen készülékek vásárlását kizáró) hiányosságokra - minőségbiztosítás, terméktámogatás, fogyasztóvédelem hiánya - szerettem volna felhívni a figyelmet, amik szerintem ebben a szegmensben alapkövetelmények a készülék származásától és árától függetlenül. Úgy érzem erre nem került hangsúly eddig pedig kellett volna.
    Nem állítom, hogy ezek a készüléke spontán felfognak gyulladni (mint pl egyes Sony akksik :D ). Csupán arról van szó, hogy a fogyasztónak semmije sincs a készüléken kívül. Ezt így, ilyen formában sehol nem lehetne forgalomba hozni.

    Személy szerint pártolom a piac bővítését, ami növeli a versenyt és így csökkenti az árakat, fejlődik a technika és a szolgáltatáskínálat. Az az út ,ahogy egy ilyen volumenű akció kiteljesedni látszik kínában, na az nem helyénvaló szerintem. Ez egy olyan sajátosság amit csak abban az országban lehet megvalósítani. Nekem a burkolat fantáziátlan kivitelezése továbbra is a belső hasonlóan igénytelen megvalósítását sugallja. Ez természetesen nem zárja ki, hogy a CECT készüléke akár még nagyon jó is lehet, de azért eléggé kétessé teszi számomra, és nincs bizalmam feléje.

    > kiregisztrálva, ne küldj privátot <

Új hozzászólás Aktív témák