Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcias

    őstag

    válasz greeneye166 #74 üzenetére

    Te állítottad, hogy minden alkatrészt úgy loptak össze ehhez a telefonhoz. Nem értem akkor miért lenne veszélyesebb bármelyik másiknál. Én nem bízom meg ilyen téren a nagy gyártókban sem. A Nokia akkujai is kifolynak néha, más telefonok sugároznak. Bár lehet hogy ez a telefon nem lett 100 helyen bevizsgálva, de az alkalmazott alkatrészek szabványosak kell, hogy legyenek. Persze, aki biztosra akar venni, ne is vegyen mobiltelefont, mert még egy Vertu közt is lehet hibás darab. Én nem bíztatok ennek a megvételére senkit, de sokan meg a nagy gyártókkal szemben elfogultak. Ők is csak vízzel főznek! Nehogy azt hidd, hogy mondjuk egy Nokia 1xxx mobilnál aztán mérnökök ezrei legyeskednek, hogy a legapróbb részletekig tökéletes legyen. Az ilyen ellenőrző hivatalokban is pár unott pofa rányomja az Elfogadva plecsnit aztán kész. A Motorola visszavonása pedig inkább presztízs-kérdés, az ilyen problémákat aztán felnagyítják (1000 telefonból 1 akksija kifogyik pl) és ez kellemetlen hírnevet gerjeszt. Nem a Mr/Mrs akárki egészsége miatt megnyugodhatsz. :)

    Steam: marcias88

Új hozzászólás Aktív témák