Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PaksiPeter

    aktív tag

    válasz Somatom #59 üzenetére

    Én azt is el tudom fogadni, hogy valakinek elég az, amit az iPhone tud. Bár nem nagyon tudom felfogni hogyan lehet élni multifunkcionális vágólap nélkül.
    Csak konkrétan iPhone-on minimális változások vannak és mégis évről évre drágább minden modell. Valamint ha azt nézem, hogy te a 4 éves modellt vetted 230 000-ért ami nem csak szoftveresen, de hardveresen is több szolgáltatást nyújt mint most egy i14, akkor nem jövök rá, hogy mi kerül 500 000-be egy mai iPhone-ban. Vagy ha leveszem az inflációt, akár 400-ba? Mert ok, gyorsabb egy szintetikus tesztben a processzora nyilván, mint a Note 9-nek, de mire használják ott azt a nagy erőt? Hogy 6 internetlap helyett 15 is nyitva lehet újratöltés nélkül? Vagy mire?

    #Felesbandi

    Paksi Péter kolléga nem csak a MAME emulátorral jön (amit minden nap használok), hanem bármilyen más szoftverrel jöhettem volna. Jövök hát a Google fordítóval. Az van iOS-re is. Úgy lehet iOS-en fordítani, hogy megnyitod a programot, beírod az idegennyelvű szöveget és lefordítja. Androidon meg bárhol fordítok vele zenelejátszóban egy kínai zene címét, vagy oroszt, olaszt, nem kell baromkodni. És mindezt ceruzával, a TikTokbam, email-ben, bárhol. Naponta minimum 5X használom. Nem pedig egy évben 3X. Az, hogy te kit láttál nyitogatós tokkal, az egy dolog, nekem az ismerőseim 40%-a nyitogatós tokot használ. Nekem a ledes tokból 2 is van két különböző színben, ennyire nem használom. Kamerát én is használom, csak nem videózásra és nem is profi óriásplakát készítésre tükörreflexes gép helyett, így tökéletesen jó a 4 éves technika. Nem kell jobb.

    [ Szerkesztve ]

    Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

Új hozzászólás Aktív témák