Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abelyhun

    csendes tag

    Srácok! Várom a komoly és segítőkész válaszokat :DD Az a helyzet, hogy töröm a fejem egy BBZ30 vásárlásán.
    A következő kérdések/aggodalmak merültek fel bennem:
    Mennyire outdated a hw? ugye már nem egy mai darab és 2 év múlva is ennyire jó lesz használni?
    Mennyire olvasható a kijelző direkt napfényben? Olvastam róla, hogy nem egy erős pontja.
    Szeretnék beszerezni egy frissen kijött Acer Leap Curve fitnesz kütyüt. A Fitbit ha jól tudom jól működik az android APK-val. Gondoljátok majd ez is?
    A kamera mai szemmel milyen képeket lő?
    A 10.3 mennyire lassítja le? Laggol már vagy akadozik? A HW erősnek tűnik mégis olvasni, hogy nincs rendesen optimalizálva és azért az ember szeretné a legfrissebb OS-t használni.
    A 10.3-al működik a Miracast?
    A másik dolog amin töröm a fejem egy Xperia Z3. A BB10 jobbnak tűnik az androidnál de azért mégis elgondolkodtat a választás. :O
    Előre is köszönöm a válaszokat :)

    Nokia 3410-> Sony Ericsson T290-> Samsung SGH-X530-> Sony Ericsson K660-> Sony Xperia x8-> Sony Xperia L -

  • abelyhun

    csendes tag

    Üdv! Egy BBZ30 tulajt szeretnék megkérni valamire. Vásárlás előtt állok. Úgy döntöttem megfelel nekem és tetszik is. Viszont van egy Fitbit charge HR-em és nem tudom működne e a blekivel. Ha nincs is a segítőkész emberemnek fitbitje, azért megkérhetném, hogy az APK fájlt letöltse és megnézze működik e. A másik egy Hyperlapse for Android APK lenne (microsoft alk.) és hogy letesztelje rendesen működik e. Két APK, nem sok. Előre is köszönöm a segítséget! :R :R :R :R :R :R :R

    Nokia 3410-> Sony Ericsson T290-> Samsung SGH-X530-> Sony Ericsson K660-> Sony Xperia x8-> Sony Xperia L -

Új hozzászólás Aktív témák