Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa134

    addikt

    válasz #40194816 #5351 üzenetére

    szia,

    "A TM-nál azt mondták, hogy ne frissítsem 10.1 fölé."

    ez nettó baromság...A hivatalos OS a 10.2.0.429, a világon mindenhol az van kint, kivéve ugye a T-t...
    nyugodtan frissítsd (ha visszaolvasol, találsz megoldást - Sachesi pl)

    A Fb-tól NE várj hibamentes futást az első 2-3 napban mert a háttérben szinkronizál/indexel. Frissítsd le a BB World-ből a legfrisebb verzióra és 2-3 nap után (fiók hozzáadástól számítva) jónak kell lenni (addig behúzza a kapcsolatokat is).

    A router problémára ha visszaolvasol, sztem találsz megoldást (hozzá kell adni manuálisan a wifi hálózatot, éppen a 10.1 kényes erre, a 10.2-vel sztem semmi bajod nem lenne).

    Ha a drágalátos T is kiadná a 10.2-t MINDENKINEK és nem szórakozna az ügyfelek kábításáal, akkor nem a BlackBerry-t szidnák az emberek. Megértem a bosszúságod teljes mértékben, de csak azt tudom javasolni, hogy mindkét telóra 10.2-t, BB World-ből frissítést a facebooknak, és 2-3 nap után mennie kel (ha jól be van állítva) hibamentesen. A BBM-et is frissítsd le a World-ből.

    "A fekete beérkező hívás közben, még mielőtt felvenném a telefont, elsötétíti a képernyőt. Gyakorlatilag azonnal nem tudom fogadni a hívást, előtte a ki/be kapcs. gombba"

    Akksi ki/ be volt már?

    [ Szerkesztve ]

    Avanti Roma

Új hozzászólás Aktív témák