Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iknight

    senior tag

    válasz oalex #7 üzenetére

    Igazából hosszútávon a nokia vonalon csak e61-m volt, e 71-t ismerősömét nyomkodtam egy darabig. Amivel szerintem jobb: A hanyattegér, vagy trackball vagy nemtudom mi a hivatalos neve, szerintem klasszisokkal jobb, az 5 irányű navigációs gomboknál, még a joysticknál is amit én speciel szerettem az e61ben. Sokkal gyorsabb vele a lépkedés kényelmesebb, nagoyn jó vele a görgetés. Emelett még nekem külsőre is jobbna tetszik. A gombok ritkábban vannak elhelyezve, igy sokkal kevésbé üt félre az ember(nekem elég vastag ujjaim vannak de igyis gyorsan tudok vele irni tévesztés nélkül). Az akkuidő nagyon hosszú, nekem 1 tőltéssel majdnem elmegy 1 hetet, pedig sokat telfonálok. Vasárnap feltöltöm délután és ált csötörtük este szoktam megint, de még akkor is 30-35% on vana az akku, szóval tovább is birná valszeg de a biztonság kedvéért, felszoktam tölteni. A software nagyon jó, hardwaresen nem nagy szám a cucc úgytom 360hz körüli proci, és 64 mb rom/ram, de ennek ellenére volt hogy vagy 10 alkalmazás futott a háttérben, (kamera, emailkliens, egy játék, 2 böngésző, zenelejátszó, hivásnapló számológép, napló, blackberry messenger) és igysem lassult be a gép. Jó pont még a kiváló minőségű gép, igaz műanyag a tokozás, de én amig le nem vettem a hátlapot nem jöttem rá, addig azt hittem fém, pedig van szemem az ilyesmihez, nem recseg meg semmi. Az akku is made in japan. Van hozzá aktiv börtok(ha beleteszed akkor kikapcsolja a kijelzőt és a billentyűzetet, ha kiveszed bekapcsoloja). Egyik ismerősömnek olyna tok is van hozzá amiben egy második aksi van, és amikor a tokban van a telól akkor a másik aksirol rátölt, igy neki a két aksival több mint 1 hetet kibir, de ez mondjuk külön kapható hozzá. Zenelejátszó használata, és a hangzás minősége a walkman telefonokkal vetekszik, szerintem egyértelműen jobb mint a nokia e71. Mondjuk gps nincs ebben beépitve csak wifi, a 8310 gpses változat, vagy a bold abban mindkettő van. Szerintem a kijelzője is jobb, a felbontás nem tűnik nagyszámnak, de eszméletlenül szép képe van, és erős napfényben is tökéletesen olvasható, szerintem még jobb mint az iphoné... Bár kisebb. A névjegyzékben talán mégtöbb adatot lehet beirni mint a nokiánál, Gyárilag van benne tűzfal, szóval hivásszűrés, sms, emailszűrést be lehet állitani(szóval nemkivánatos személyek tiltása). Összességében is a belállitásoknál sokkal több lehetőség van mint más telóknál, még a hálózat jelerősségét is kiirja dBmben. A másik dolog pedig, hogy még kies helyeken ahol pl a másik telóm már elvesztette a hálózatot, a BB stabilan tartotta magát. Hirtelen ennyi jut az eszembe, ha kérdésed van még, jöhet itt is vagy privátban. Nemtudom hogy a vezetőség szemét mennyire szurja hogy ide irom...

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

Új hozzászólás Aktív témák