Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lionking01

    tag

    válasz Gomba #11 üzenetére

    A cégnél van Blackberry. Hát senkinek nem kívánom. Az operációs rendszere erősen korlátozott, szolgáltató függő. Olyan csomagok is vannak hozzá, amit direkt blackberry-hez terveztek, vállalati környezetbe. Gondolom, hogy ilyen környezetben jól teljesít, de már itt is lecserélték az összeset Samsung Galaxy S2-re, és az alkalmazottaknak eladták olcsó pénzért. Már, aki hajlandó volt megvenni. Szóval hidd el, nem habokra beszélek.

    Az Android operációs rendszer jelenleg az egyetlen, amely akkor szabadságot ad a felhasználóknak, amilyen egyik másik sem. Sajnos ezt nem mindenki tudja kihasználni. Annak biztosan megfelel a Blackberry. Majd amikor beleütközöl egy-két korlátába, akkor majd megbánod, hogy váltottál. Csak a billentyűzet miatt.

    Lehet, hogy nem pontosan fogalmaztam. A lényeg az, hogy a Blackberry szolgáltatások, tudtommal, Androidra is elérhetőek.

  • Neck

    veterán

    válasz Gomba #11 üzenetére

    Igazad van, de szerintem ha reálisan nézzük, most indult a BB új oprendszerrel, alapból szegényesebb szoftverkínálattal, ehhez jön még hogy két különböző kijelző, és mindkét eszköz baromi drága...

    Ha fejlesztő lennék, lesz*nám ezt a platformot, már bocsánat, csak szeretném érzékeltetni a dolgot...

    Így viszont veszel egy nagyondrága telefont, amivel jobban lehet gépelni, amihez ráadásul kevés app van.

    Én meg veszek egy androidos telót 100k körül függetlenül, meg egy kékfogú billentyűt, a maradék pénzből meg kb 80 szoftvert...
    Ha kell, gépelek, ha nem, elteszem, és nem kötöttem kompromisszumot a kijelzővel, meg az OS-sel. Még a gombok is nagyobbak lesznek... :U

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák