Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gomba

    senior tag

    válasz Lionking01 #1 üzenetére

    "Elmentek otthonról, aki ennyiért ilyet vesz, szerintem. Blackberry emulator már Andoridra is létezik, ha valakinek nagyon a céges környezet miatt kellene ilyen telefon."
    Akkor nekem elmentek, legalább mostmár tudom :)

    "180ezer. Istenem! Annyiért már Galaxy S4-et, vagy HTC ONE-t kap az ember. Tudom nem Blakcberry, de mint említettem már léteznek erre különféle megoldások."

    És azok MIÉRT érik meg jobban azt a pénzt?
    Hardverben azért ha megnézed a specifikációját akkor nem olyan rossz az a snapdragon proci, meg a 2GB ram, meg 16 GB belső memória, miniHDMI kimenet fullHD lejátszáshoz stb, vagy mondjuk a kijelző felbontása, pixelsűrűsége... A fényképezője jobb, mint az iphone5-é és tud HDR-t.
    Vagy nézd meg az akksiidőket. Egy szinten vannak (igen, kisebb kijelző meg amoled stb. de a tény, az tény)

    Bár ezen fentebbiek pont nem érdekelnek. Ami viszont igen: a BB10 nagyon jól használható oprendszer (androidos HTC-ről váltottam Q10-re, tehát ez az első blackberrym). Fizikai billentyűzetet akartam, és egy élmény rajta írni.
    A browsere a leggyorsabb HTML5 browser (az asztali browsereket is beleszámítva).

    Ugye tool not toy - (ha olvasgatsz külföldi bb fórumokat)

    Egyszer fogd a kezedbe, használd egy ideig, aztán utána mondj véleményt

    Ép hardverben ép szoftver

Új hozzászólás Aktív témák