Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baliga

    tag

    Sziasztok,
    van néhány zavaró funkcióhiányom a BB-n, ha rosszul tudom/ nem jöttem rá/ van rá megoldás, valaki légyszi segítsen, vagy javítson ki:

    - nem tudom korlátlanra állítani, vagyis a híváslista vége egy idő után törlődik, sms szintén néhány hónap, aztán törlődik (a HTC-m évekre visszamenőleg tárolta a híváslistákat, az üzeneteket)

    - PC biztonsági mentés után törlődik a telefonon a teljes híváslista, szétesik a kezdőképernyő

    - blackberryn nekem az MMS fogadás-küldés kizárólag bekapcsolt mobilnet esetén működik. Pedig az MMS-nek a nethasználathoz (tarifailag) sok köze nincs, képmellékletes SMS (androidon a lányom Dominó kártyával zéró internet hozzáférés nélkül MMS-ezik)

    - nincs közvetlen mobilnet kapcsoló, ami lehet, hogy menő, de én inkább maradnék béna, és a biztonság kedvéért szeretném egy mozdulattal kikapcsolni, ha nincs rá szükségem (már csak a rövid üzemidő miatt is...)

    - a partnereket nem tudom csoportok szerint nézni, pontosabban nem sikerült (és valszeg nem is lehet) azt beállítani, hogy bizonyos csoportba rendezett telefonszámok ne látszódjanak a partnerlistában. Ez azért fontos, mert androidon pl. be lehet állítani, hogy a több száz kontakt közül azok csoportját, akiket valószínűleg soha nem fogok felhívni, de nem akarom a számukat törölni, elrejtsem a listában, ha keresek egy számot...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák