Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz Lionking01 #1 üzenetére

    Ne akarjunk már Androidos szemeteket készülékeket egy BB-hez hasonlítani (jó, a HTC még Droidhoz képest is egész korrekt, de az S4, jajj :D). Nincs fizikai billentyűzetük, így eleve értelmetlen az összehasonlítás. A BB egy külön kategória, inkább IOS, vagy WP szint, totál szmúsz, stabil, megbízható, a Droid más tészta. A valós multitasking sem elhanyagolható fegyvertény.

    Nagyon szép telefon, tényleg le a kalappal, de a 9900 egyszerűen űberelhetetlen a QWERTY-s készülékek közt. Valami gyönyörű. :B Minőségre, külsőre ettől függetlenül ez is átlagon felüli lehet, majd kipróbálom élőben is. :)
    A kijelző nekem furcsa volna (bár a PPI, meg az amoled inpozáns), valamint hogy nincsenek navigációs gombok (lehet gesztusokkal pótolható, de na, nekem hiányozna, ha már fizikai billentyűzet).
    Kamerának jár a plusz pont, korrekt képeket csinál. Az akksitól többet vártam, bár így is kiemelkedik a mezőnyből (LOL, másfél napos készenléti időre ilyet mondani, azért betyár, no!). Tényleg, pentile a kicsike?
    Összességében nagyon tetszik, de még mindig a Z10, vagy a 9900 az etalon BB. Nagyon szurkolok nekik hogy sikeresek legyenek, bár ahogy a tesztben szerepel, ahhoz kicsit alsóbb árkategóriában kellene terjeszteni az igét. Bár nyilván a szolgáltatói árlista majd kicsit lejjebb tolja. :)

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák