Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigPhoenix

    csendes tag

    Woland: köszönöm a jó tanácsot. Mind kbyte1024 és sztikac kedves válaszai is érdekesek és megszívlelendőek. Úgy hiszem, hogy az androidra való váltással a BB mobil részlege nem fog kikerülni a slamasztikából, bár roppant mód remélem, hiszen üde színfoltja a mai okos telefon világnak. Ugyanakkor kitartok amellett, hogy okkal ilyen drága ez a telefon. Számos neves gyártó adott ki már olyan csúcskészüléket, melyek bagatel és szánalmas hibákat tudhattak magukénak, szerintem ez a BB-ről nem mondható el - de tévedhetek persze. Ha veszek valamit, akkor azt akarom, hogy az elképzeléseimnek megfelelően működjön. Ezt megkaptam a Z30-ammal. Nem kell évente, félévente cserén gondolkodnom, stabilan, megbízhatóan működik minden nap, úgy, ahogy én akarom. Nem morgolódok, nem zsörtölődök azért, mert önálló életre kel, vagy elhajlik, vagy egyszerűen lemerül idő előtt az aksija. Ez az én meglátásom, melynek ezúttal hangot adtam. Egyet érthetsz vele, vagy hülyének is nézhetsz, én akkor is boldog Z30, és talán hamarosan Priv tulajdonos leszek. :)

Új hozzászólás Aktív témák