Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa134

    addikt

    Nem direktben írom vkinek, csak úgy bele a semmibe..(aztàn passportozzunk újra, legyen kis ON)..

    Szóval szerintem megint az felejtjük el,hogy a BlackBerry egy más elvet vall, mindig is mást vallott. Most lehet filozofàlni azon,hogy ez helyes -e. Probàljuk egy lépés távolságból szemlélni őket, teljesen alma-körte viszony őket bárkihez, főleg droidos tömeggyàrtòkhoz hasonlítani. Nem is definiàljàk magukat soha ezek konkurrenciàjànak. Teljesen más logikàval, céges szemlélettel rendelkeznek. Ez nem mond ellent annak, hogy bizonyos piaci trendeket nem követnek, hiszen azt hiszem egy - amugy kb nullàròl megírt- BB10 OSnek nem kell szégyenkeznie semmi mellett. Mára annyi apró okos kis finomság van benne, hogy egy kiforrott rendszer. Megtehették volna, hogy megveszik a droid licenszet, aztán hajrà. De nem.
    Csak azt probàlom elmagyaràzni, hogy nem érdemes rájuk úgy tekinteni mint egy Samsungra vagy a kínai gyártókra, mert ennek a cégnek teljesen más szellemi gyökerei vannak. Ettől még nem látom, hogy (teljesen objektív, technikai értelemben) le lennének maradva, sőt bizonyos területeken irányt is mutatnak. Én megértem,hogy ez valakinek nem jó, de mások is fogadják el,hogy nekünk, tobbünknek meg épp ez a szeretnivaló és izgalmas.

    Ennyit akartam.
    Passport!

    Avanti Roma

Új hozzászólás Aktív témák