Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Günther

    tag

    válasz istnag #195 üzenetére

    Ha nem tetszik egy adott telefon, akkor nem megyek oda és hányom a fórumra, hogy ez egy szar, nem tetszik, csak azért, hogy pörögjön a hsz számláló. Ezt magamban megállapítom. Trollkodni nincs értelme, bár értelméről beszélni a mai világban... sajnos sokakat ez elégít ki lelkileg. lehet itt sok mindenen vitatkozni, de tény a BlackBerry multitaskingja jelenleg verhetetlen. Tény. Ezt le is lehet zárni. Az is tény, hogy más rendszerhez képest vannak hiányosságai. Én megvagyok Spotify meg Deezer meg az Isten tudja mik nélkül. Nem vagyok vájt fülű, hogy HK fülesem legyen, ami zene kell, azt gépről letöltöm telefonra, na de hogy pl Spotify miatt ne vegyek meg egy telefont... érdekes világot élünk. nem vagyunk egyformák, ez jó, de legalább ne basztassuk egymást baromságokért.

    A kameráról: azt tudni kell, hogy nem mindegy ki fotóz. Amikor az öreg Walter Röhlr beül a Porsche-be és lenyom egy kört a tesztpályán, aztán a kezedbe adja a kulcsot, akkor te is olyan köridőt futsz, mint ő? Nem hiszem.
    Bankos és egyéb ilyen appokat alapból kerülök. Pár másodperc és böngészőből már ott is vagyok. Az ilyen appok gyanúsak. Egyszer csak volt pénz, nincs pénz. Lusta az ember, tudom. Ez lesz a vesztünk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák