Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sno14

    tag

    Sziasztok!

    Sony Xperia Z Ultráról váltanék. Igaz őreg vas, de még hasít. Sajnos már nem jönnek frissítések rá a biztonságot pedig egyre fontosabbnak tartom. Mivel ekkora méretben nincs semmi ami tetszene, úgy gondoltam valami teljesen új kell.
    A K1 a kiszemelt:
    Nagyon pozitív dolgokat olvastam az anyagminőségről és az összeszerelésről, ez nekem fontos. Szép és egyedi Design.
    Blackberry software csomag - nem ismerem, de amit olvastam nagyon tetszett és általa a biztonság is fokozott. Frissítések beígérve 2019-ig. Valamiért nem hagy nyugodni a billentyűzet...

    Pár kérdésem lenne hozzátok:
    Úgy gondolom HW nem lehet gond, ha a Z Ultra még kiszolgál akkor ennek elégnek kell lenni a következő 2-3 évben, esetleg érdemes a 4GB változatot venni?
    Váltott valamelyikőtök 6" vagy nagyobb kijelzőről vissza?Tapasztalat? - Valamiért ott motoszkál egy fura kérdés a fejemben: miért használjak fizikai billentyűzetes telefont, ha a helyén kijelző is lehetne, a virtuális billentyűzet pedig csak akkor jön elő, ha kell?
    Ha böngészőben nagyítotok egy weboldalt szimplán nagyítja vagy nagyítja és tördeli is a szöveget?
    Sosem volt fizikai qwerty billentyűzetes telefonom, érintős annál több, nagy különbség (hisz lényegében a betűk rendje ugyanaz)? Nagy átállás?

Új hozzászólás Aktív témák