Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacam

    aktív tag

    Sziasztok,

    Most hívtam az Allianz-t hogy újraköthetném-e a gkb-t....(amiről sajnos lekéstem, mert április volt a határidőm..30napot hagynom kellett volna..no sebaj, majd jövőre! :D) ahol a telefonos hölgy egy érdekes kiegészítő szolgáltatást magyarázott el. Assistance 24.

    Ti tudtok róla, szerintetek megéri a plusz költséget? Erősen gondolkodom rajta, hogy az aktív kárrendezés mellé bevásárolok egy ilyet is...csak azt nem tudom, hol van a buktató (ha van) Gondolom a biztosítók hagynak maguknak kiskapukat. Egy Punto-m van, ami hírhedt a "megbízható" elektronikájáról s kitudja mikor maradok az út szélén. (az Assistance 24 leírásában külön hangsúlyt kapott, hogy motorikus illetve elektronikus meghibásodások esetén is segítséget nyújt - meg még egy rakás más helyzetben)

    Ismeritek ezt? Tudtok - lehet hogy jobban informáltak vagytok mint én - ügyes kiskapukat, ami által a biztosító kihátrálhat az (kár)esemény mögül?

    (hááátha...szeretem, ha nagyjából mindent tudok arról a szolgáltatásról, amit igénybe veszek/vennék)

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák