Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FTeR

    addikt

    válasz MichaelSD #33 üzenetére

    sajnos rendszeresen rá kell eszmélnem, h szájbarágás nélkül nem megy.
    egyrészt wiki definícióival nem dobálódznék, másrészt én nem próbáltam definiálni a fogalmat, így sikeresen vitatkozol olyannal, amit nem állítottam. ez egyébként egy elég divatos fordulat ezen a fórumon.
    egy freeware progiba azért kerül adware vagy bármi amihez egyébként köze sincs, h a fejlesztője pénzhez jusson. ezzel alapvetően nincs is gond. reklámbevétel ügye.
    minden ilyen külön települő cucc az 1bites júzer tudta nélkül települ fel, mert a júzer nme tudja mit csinál csak kattingat. minden más esetben itt anyáznátok, h adott app teleszemeteli a gépet, de itt a googleről van szó.
    az msgplus ugyanez a kategória. megszámolni sem tudom hány olyan géppel találkozta már, amiben az IE vagy akár az fx tele volt mindenféle toolbarral és a kedves júzer szidta az ms-t és alig várta, h megszabaduljon tőle. (egy alkalommal saját jóhiszeműségének volt áldozata, mivel valóban támogatni akarta az adott terméket, de később mégsem tudta, h ami az arcába ugrik az az amit feltelepített)

    msgplus-nak semmi köze az ms-hez, egyszer még közel peres viszonyba is kerültek a név választás végett. az MVP nem jelöli semmilyen alkalmazói vagy üzleti kapcsolatot. az egy vizsga igazolás, mint egy diploma.

    utcsó bekezdéssel nagyjából egyet is értek. a probléma az,h az emberek idő közben nem vették észre, h a google egy ugyanolyan mamut monopol közeli cég lett, mint az ms.

Új hozzászólás Aktív témák