Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaci84

    őstag

    válasz Kansas #1691 üzenetére

    Valóban ez részben igaz, de mostanában sűrűn lehetett hallani a részrehajló tesztelés kapcsán. Én egyenlőre semmi extrát nem csinálok csak lefuttatom a benhcmarkokat és kiírom az eredményeket. Aztán majd ha nő a kapactás és nézettség és én is fejlesztem még magam egyre részletesebb lesz a dolog. Linket nem küldök, de az aláírásom bárki megnézheti.

    Dare2Live : Való igaz itt valamit elnéztem. Valóban a 2080Tihez képest 32%-al erősebb. Mentségemre legyen, hogy cserébe meg a 2080Ti csak 26%-al gyengébb. :DDD

    Yany: Nem tudja vagy nem akarja most mindegy. Meg amúgy is, mert csak beszélgetünk itten szubjektív dolgokról. Ebből a szempontból ahogy most látom ezt tudom megosztani. Igen most a használt piac árai alapján meg a 4K teljesítményigény kapcsán a 3080 egy jó ár/érték arányú kártya viszont rossz áru kártya. Ezért is gondoltam, hogy még a pénzesebbeknek is reálisabb lehet megállni egy használt 2080Ti-nél mintsem még 100-150-ért tovább menni a 3080-ra. Aki meg nagyon pénzes és nem is sajnálja annak reálisabb a 3090. Nem írom ki minden HSZ alatt, de bizony ez sem egy abszolut igazság. Mivel én is egy felhasználó vagyok és hozzájárulok a stathoz és van létjogosultsága ennek, hisz épp a minap éreztem ezt, hogy minek is adjam el akár 200-árt a Ti és vegyek 350-ért 80-at. Nyílván lesz ilyen is meg olyan is, de most úgy látom a régiek alul az újak meg felül vannak értékelve.

    b. : Attól még, hogy az ember tudja, hogy nem annyi lesz attól függetlenül nem lenne muszáj ennek mindig így lennie, hogy automatikusan el kel osztani kettővel. És igen sokan bedöltek, mert szerintem azért a Strix OC-t pár hónaposan kár volt eldurrantani 160-ért, ahogy itt Aprón egy tanult kolléga tette. De még ez is mindegy. Inkább a Hype psziológiáról érdemes-e kapcsán beszélni, meg, hogy tanuljunk belőle és ne legyünk naivak. Igen sokan direkt vagy véletlenül el vannak/voltak tájolva. Kérdezd meg a régi kari tulajokat a HSZ-ekről és a kapott privátokról meg a 150 alatti 2080Ti vétel álmokról.

    Yani és a többiek: Milyen síránkozás? Azért, mert az erre dedikált fórumon megbeszéljük mi volt mi lesz stb. Összre lehet hasonlítani típust a típussal ez meg szemlélet kérdése. Lehet pénzügyi oldalról is nézni továbbá, hogy nettoban mit kapunk. Lehetne ennyi erővel mondani a másik oldalt is, hogy most az fáj, hogy nem ugrálunk a tábortűz körül mind együtt 3080-al a kezünkben és énekelünk vidám dalokat?
    Igen én annyira nem vagyok elszállva, mondhattjuk nem örülök annyira. Azért, mert a 4K-t még így is drágának tartom alatta meg amúgy is a használt piac jobb vételnek tűnik. Igen csak "tűnik", mert az árak még nem végelgesek se itt se ott.

    Aki kulturáltan vitázik legyen szíves mnár rendesen elolvasni és értelmezni amit a másik ír és ha nem egyértelmű nem a legrosszabbat kinézni belőle és abba belekötni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák