Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LurkerSheik

    senior tag

    Azt gondolom erről a 8-as szériáról, hogy kellett valami áthidaló (pénzügyileg, hogy emészthető legyen) amihez lehet mérni a tavalyi iPhone 7 599£ árához a 999£-et. A 8 is 699£ lesz már ugye, egy utolsó rókabőr, elnézést ráncfelvarrás a 6-os dizájnról.
    i7 tulajként már én érzem cikinek a 699£-os árat azért a kijelzőért, teljesen mindegy mennyire True Tone.
    .
    Az iPhone X elölről pofás - mi más lenne egy teli kijelző - a hátlap viszont elég csúnyácska így állítva a kamera, szerintem.
    Az ára már nehezen emészthető számomra is!
    Lehet mondani, hogy ha nincs pénzem ne vegyem meg, szerencsére nem ez a gond, viszont ez már nem ér nekem annyit. Londonban se dobálnak csak úgy 1000£-okat az emberek telefonra, de persze biztosan venni fogják, mert pofás és innovatív cucc lett. Szegény Craig Federighi elsőre jól besült a Face ID feloldással.

    Az iOS11-re sem lesz Jailbreak feltehetőleg, ahogy most a 10-re sincs már épkézláb, így rengeteg hasznos funkcióról kellett idén már lemondanom.
    Tavaly is húzott a Note 7, így hosszú évek után, idén meglépem az Androidot (a méretek végett S8 előreláthatólag).

    Még egy érdekesség számomra, hogy a novembertől kapható Iphone X-hez már nagyon közel vannak a jövő évi csúcs Droidok, miután Samsunggal kontráznak egymásra folyton, így kb 4-5 hónapra (feltehetőleg március).
    Kiváncsi leszek, jövőre mennyire tolódik ki a bemutató és a piacra dobás, mert lassan generációs késéssel zárkózik majd felfelé az aktuális iPhone csúcs.
    Szerintem.

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

  • LurkerSheik

    senior tag

    válasz aelod #631 üzenetére

    Nem teljesen értem ezt a CPU erő feszegetést még mindig. Minden évben jobb ez rendben van, elmondják. De ebből kb. semmit nem érezni a hétköznapokban.
    A rendszer-animációk brutálisan lassítják az iOS-t egyszerűen nem lehet gyorsan kezelni. Meglehet próbálni sietve kezelni, olyan feltűnően lassú lesz az animációk és áttűnések által, hogy csak pislogsz. Minden évben egyformán gyors az iOS, én i4S óta nem érzem, hogy gyorsabban lenne kezelhető, az épp aktuális iPhone.

    Mellesleg az iOS10 sincs a toppon, 10.3.3 vagyis még a legfrissebb rendszerrel sem vagyok kibékülve i7-el, gyakori Force Closeok. Tegnap facen olvastam Totalcart, gondol egyet és elment a kép, mehet a hard reset vagy épp kidob és nem tudsz visszalépni csak újraindítás után, 5S-en ugyanez csak ritkábban. iOS9-en ilyennel nem emlékszem, hogy találkoztam volna.

    [ Szerkesztve ]

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

Új hozzászólás Aktív témák