Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LurkerSheik

    senior tag

    Azt gondolom erről a 8-as szériáról, hogy kellett valami áthidaló (pénzügyileg, hogy emészthető legyen) amihez lehet mérni a tavalyi iPhone 7 599£ árához a 999£-et. A 8 is 699£ lesz már ugye, egy utolsó rókabőr, elnézést ráncfelvarrás a 6-os dizájnról.
    i7 tulajként már én érzem cikinek a 699£-os árat azért a kijelzőért, teljesen mindegy mennyire True Tone.
    .
    Az iPhone X elölről pofás - mi más lenne egy teli kijelző - a hátlap viszont elég csúnyácska így állítva a kamera, szerintem.
    Az ára már nehezen emészthető számomra is!
    Lehet mondani, hogy ha nincs pénzem ne vegyem meg, szerencsére nem ez a gond, viszont ez már nem ér nekem annyit. Londonban se dobálnak csak úgy 1000£-okat az emberek telefonra, de persze biztosan venni fogják, mert pofás és innovatív cucc lett. Szegény Craig Federighi elsőre jól besült a Face ID feloldással.

    Az iOS11-re sem lesz Jailbreak feltehetőleg, ahogy most a 10-re sincs már épkézláb, így rengeteg hasznos funkcióról kellett idén már lemondanom.
    Tavaly is húzott a Note 7, így hosszú évek után, idén meglépem az Androidot (a méretek végett S8 előreláthatólag).

    Még egy érdekesség számomra, hogy a novembertől kapható Iphone X-hez már nagyon közel vannak a jövő évi csúcs Droidok, miután Samsunggal kontráznak egymásra folyton, így kb 4-5 hónapra (feltehetőleg március).
    Kiváncsi leszek, jövőre mennyire tolódik ki a bemutató és a piacra dobás, mert lassan generációs késéssel zárkózik majd felfelé az aktuális iPhone csúcs.
    Szerintem.

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

Új hozzászólás Aktív témák