Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz aprokaroka87 #998 üzenetére

    a jelentőr részen lehetetlen, nem nehéz :)

    alapvetően pl ha fogadnom kellett volna két három éve simán az almára fogadtam volna a ki fogja megcsinálni az első használható és elterjedő kijelzős szemüveges mindenest. aztán lett egy google glass. pl masszívan távoltartom magam a kütyümániától de egy olyan kéne...

    mire csettintettem volna ha kigurítják most a 6-ossal? utopisztikus de akár reális is lehetne kategóriában pl a moduláris felépítés. reálisabbak pl egy új faltól falig kijelzős forma, ami felismeri hogy az most éppen a tenyerem belógó része vagy sem és úgy reagál. vagy valami masszív akku gurítás, az első okostelók óta minden gyártó számára tiszta hogy ez így nem kóser, és aki tud egy hetes üzemidőt villantani normál használat mellett az tarolni fog. ilyesmik. minden pénz kérdés. az almának meg van annyi, hogy kutatás fejlesztésbe beletolná a felét, és megint meg tudnának villantani olyat amire kapkodja mindenki az arcát a földről. és akkor még hol van egy lézeresen kivetített qwerty bill, miniprojektor, társai

    lehet álmodozni holo kijelzőkről, meg bőrfelszínből vércukrot mérő telefonról, de ezek a kanyarban se vannak. ilyen szinten pl a google nálam az új apple, lapátolják bele a pénzt olyan projektekbe aminek a századából nem lesz soha semmi a maradék jelentős része meg elbukik. de van miből, és ha egyszer beletalálnak, akkor ott megint gennyesre keresik magukat. lásd vércukros kontaktlencse, glass, g+, és még sorolhatnánk. az egyiket fejlesztik de ki tudja mi lesz a vége, a másik ha most kidobnák megkéselnének érte az utcán mert nem tudnának szerintem annyit gyártani amennyit megvennének, a harmadik meg ki tudja mi pénzt felnyalt, halva született, de azért rendszeresen pelenkázzák még, próbálják etetni, majd valamikor rájönnek hogy valami nem frankó itt.

Új hozzászólás Aktív témák