Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagymolnar

    tag

    válasz goodboy007 #784 üzenetére

    Hú mennyi kérdés.... nosza akkor mire tudok:
    1. asztalra letéve nekem megfelelő a hangja, szoktam kihangosítva telefonálni, ráadásul ilyenkor többen használjuk (kis konferencia) panaszom nem lehet rá...
    2.Én nem próbáltam, szerintem a ROM nem tudja (túl sok főzőtt ROM nincs rá, és bevallom nem is izgat már a főzés...
    3.Nem használok ilyet, erről más nyilatkozik, de amit írtak itt, hogy egy árnyalatnyit halkabb, mint a "többi csúcs készülék", de ez szerintem erősen fül/fejhallgató függő
    4.Nem, lassan másfél hónapja használom.... Ilyen telóm is rég volt :C
    5. Minden nézőpont kérdése, nekem iphone után lazán szokható volt, de nyilván ha másik launchert használsz akkor ezt le lehet lőni... pl. root után bármelyik program fagyasztható....
    6. Na ez egy jó kérdés.... Nekem évekig az volt a gondom, hogy a gyári tárcsázók (android) nem kezelték az ékezetes keresést, így az exdialer mellett döntöttem. Ma is fent van (megszokásból), de ez a tárcsázó már kezeli az ékezeteket. (pl. beütöm a számbillentyűzeten gabor és már a gáborokat is felhozza :R ) ezt az iphone sem tudja, az ős fanok, nem is értették az igényemet....

    Szóval exdialer híváslistában név jobbra húz azonnal tárcsáz, név balra azonnal sms... ennél gyorsabb nincs.
    folyamatosan fejlesztik és van sok plugin.... érdemes megvenni a pro verziót. De előtte próbáld ki a free-t, hogy neked bejön-e....

    Visszatérve a 2-es kérdés magyarázatára: Eddigi legjobb telcsim (volt iphone5 is!!!), és a legmegtisztelőbb, hogy régen 2 hetente cserélgettem egy-egy fostalicska telefont másikra vagy egy új romot (ZTE BLADE forever :)), ma már a megbízhatóság a lényeg, és ezt ebben megtaláltam.

    Na itt a mese vége....

Új hozzászólás Aktív témák