Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Masooo

    aktív tag

    válasz fujifilm1 #784 üzenetére

    Hát nem vagyok része annyira a xiaomi közösségnek és annyira nem is követem a fejleményeket, de érdekes amit mondasz.
    Én itt Eu-ban eleve feltételeztem volna, hogy az van fenn magán a készüléken is. Abból gondolnám, hogy olvastam anno, hogy ezen is miui van, ebből arra következtettem, hogy attól, hogy poco, a xiaomi nem strapálta magát azzal, hogy eltérő rendszerrel adja ki mint egyéb készülékeit, tekintve, hogy itt poco otthon meg más a neve. Akkor ezen milyen rendszer fut?

    A fogyasztás csökkenés tetszene nekem is.

    Reklám mentesítés? Azt hittem ezt teljesen ki lehet kapcsolni a telóban mikor beállítom, már az elején. Mégsem? Nekem eleve aggályos az, hogy valamiért fizetek és nem is keveset, aztán még azon is keresni akar a cég, hogy reklámokat helyez el abban a termékben amit én vettem. Erre jó lenne valami komoly törvény amúgy. Kicsit olyan bevásárló szatyros a dolog. Fizess a boltban a zacsiért, egy egy tartósabb darabért amit nem kell azonnal eldobni, akár 3-500 ft-ot is, és közben rajta díszeleg a lánc logója amivel hírdeted őket bármerre mész a szatyorral. Logós szatyor ingyen a reklámért cserébe, üres logómentes pedig pénzért. Ez lenne a k fair.

    youtube - brave böngésző alól nekem amúgy is reklámmentes :)

    A 4es nagyon hasznos. Alapból ezt nem tudja a miui azaz jelen esetben a poco? A hívásrögzítést sem? 30000res 7a-ban is benne volt amit szülők kaptak.

    5ös, az is hasznos.

    Köszönöm, már kezdem érteni a dolgot.

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák