Hirdetés

2018. december 13., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) fateless

fateless
(PH! kedvence)

Van itthon egy EP52 Lite, messze jobb, tisztább, mélyebb a hangja, mint az ugyancsak itt levő Tronsmart Encore S2 vagy Bluedio TN-nek, ugyanakkor headset-ként, telefonáláshoz nem az igazi.
Van egy Meizu POP TW50 is, nagyon tetszik, kellemes kis eszköz, stabil a fülben, nincsen vele gond, csak nem tudom megmondani, miben jobb, mint pl az EP52 a divaton kívül. Vezetéshez Huawei BT fülest használok telefonáláskor, ha a Fordban ülök, a Kiában beépítve van a kihangosító, ott nem kell. Szóval a TW50 menő, divatos, de nem jobb igazán a tesónál. Lakásban ugyan tisztább a hangja, de az utcán halk. Viszon lakásban meg egy Ausdom M04s fejhallgatót használok, ami értelemszerűen sokkal jobb hangú, mint a Pop TW50.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) sfefe

sfefe
(senior tag)

Ezek a Meizuk mennyire oks telefonok? Frissítés, gari stb. Ahogy nézem nem is igen kaphatók itthon..

(#3) fateless válasza sfefe (#2) üzenetére

fateless
(PH! kedvence)

Kifejezetten kellemes jószágok általában. Még nem volt olyan, amelyikben csalódtam volna használat után.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) Bass válasza sfefe (#2) üzenetére

Bass
(PH! addikt)

Nyugodtan vehető,jól összerakott telók ár/érték arányban még talán a xiaomikat is verik. Plca pro 7 marha pofás darab vagy az m6note

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#5) sfefe

sfefe
(senior tag)

Köszi, a 16th-ra gondoltam de ahogy nézem az itthon nem kapható.

(#6) aprokaroka87 válasza sfefe (#2) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Én egy Meizu m6-ot vettem, alapjában véve teljesen jó, nyilván vannak rigojái.

Frissités meg általában úgy van hogy flyme verzió kap frissitést, maga az Android verzió nem mindig.

Optimalizálás pedig egész korrekt.

(#7) Daelion válasza sfefe (#2) üzenetére

Daelion
(tag)

M6 notem van ~fél éve,Eustockról 1 év garival.

Frissítés 'Flyme' volt már rá azóta bár nekem ez nem volt szempont.
Gond még nincs vele szerencsére meg úgy nem tapasztaltam semmi komolyabb problémát mint alap/átlag felhasználó. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Spreadtrum :) egy p betű kimaradt.

Ettől a cégtől retteg a mobilos világ.... Sajnos eddig nagyon gyengék voltak.. Kérdés mire jutottak, de szerintem inkább csak olcsó mint jó

[ Szerkesztve ]

(#9) forgonati

forgonati
(őstag)

Spreadtrum? Eddig csak a leghulladékabb fostalicskákban volt ez a cucc, bőven MTK alatt van. Sok jót nem várok tőle...

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#10) Duliee válasza forgonati (#9) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Nem is szabad, ez alsókategóriás termék/SoC... Kb szerintem ilyen Snap 425 / MTK6739 / A22-vel egyenlő...

(#11) Dovloran

Dovloran
(senior tag)

Most egy kicsit elszomorodtam, hogy azon a belépő szintű mobilon Oreo van, az M6 Note pedig még mindig nem kapta meg a frissítést. :DDD

Samsung Galaxy Y - LG Optimus F6 - Apple iPhone 4S 16GB ~ iOS 6.1.3 ---> A downgrade módszerért írj privátban! - Apple iPhone 5S 16GB - Meizu M6 Note (32/3 Kék)

(#12) aprokaroka87 válasza Dovloran (#11) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Csakhogy az a belépő szintű mobil, teljesitményben sem biztos hogy a Meizu m6 note szintjén lesz.

Nem minden a frisebb Android:D

[ Szerkesztve ]

(#13) joelke HU

joelke HU
(senior tag)

Nahát ez a lock screen elég fura. A Flyme nem ilyen vagy tévedek? Legalábbis amit még én használtam annál nem ilyen volt. Ez nagyon olyan mintha csupasz droid lenne rajta.

Nokia 8 - blue

(#14) Dovloran válasza aprokaroka87 (#12) üzenetére

Dovloran
(senior tag)

Igazad lehet ;)

Samsung Galaxy Y - LG Optimus F6 - Apple iPhone 4S 16GB ~ iOS 6.1.3 ---> A downgrade módszerért írj privátban! - Apple iPhone 5S 16GB - Meizu M6 Note (32/3 Kék)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.