Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz bacsis #108 üzenetére

    Jó hallani, hogy megint jobb egy picit. :R
    Kitartást a továbbiakhoz!

    Úh, most nekem is megjött a kedvem egy kis CNC-hez így látva a Panzert... :DD A régi szép idők. :)

    @Hieronymus +@cskamacska:

    Elsősorban én is a genetikára gondoltam! A vírusmennyiség is logikusnak tűnik. A citokinviharról már olvastam, most rákerestem bővebben is. Ez azért egy sima influenzánál nem jellemző.

    Az emberek viselkedése szerintem részben azzal magyarázható, hogy régen találkoztak utoljára ilyen szintű világjárvánnyal. Igen talán a múlt század elején. Persze voltak, vannak és lesznek is járványok, de azért a legtöbb lokálisabb. Lásd ebola. 2009-ben a h1n1 volt porondon, de azt valahogy sikerült megfékezni.
    Szóval szerintem már túl rég volt ilyen.
    Plusz a közösségi médiának köszönhetően minden eddiginél jobban terjednek az álhírek és az összeesküvéselméletek. És szerintem ez a legnagyobb gond. Hogy kb minden hülye teret kap akinek a hülyesége minden eddiginél könnyebben eljut minden más hülyéhez is.
    Mert pl ~30 éve max az esti híradóból meg a (bulvár és nem bulvár)újságokból tudtak tájékozódni az emberek. A bulvárról már akkoris tudták, hogy hiteltelen. A tévés, rádiós híradások meg azért nem beszéltek annyi hülyeséget, mint manapság, illetve a felhozatal is töredéke volt.
    Anno egy ilyen Gődény féle ember maximum annyi embert tudott volna elérni, mint a Blikk aktuális szerelmi horoszkóp szekciója. Na de most? Áldott szólásszabadság. :)

Új hozzászólás Aktív témák