Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubiai

    tag

    válasz Graphics #8095 üzenetére

    A fenti kép az Automate-ben készült. 30 futó blokkig ingyenesen használható. A képen található "flow" letölthető innen. Mielőtt esetleg bekerülne az összefoglalóba légy szíves teszteljétek, nehogy az legyen, hogy mégsem jó. Én csak "élesben" teszteltem, vagyis éjjel, amikor jó esetben alszok. Egy biztos, mióta futtatom ezt a némítót, nem hallottam a hangját töltés miatt, viszont hallottam már töltőre dugva rezegni éjjel a telefonomat, de hangja nem volt. Más oka nem volt rezegni, mint a feltöltődését jelezni. Úgy még sosem teszteltem, hogy közben mereven néztem a telefont. :) Ledem akkor már épp nem volt, mert jegeltem a com.lenovo.lightsettings-et. Pár napja elvileg újra van töltő ledem Light Flow-val. Egyszer töltöttem azóta, akkor az eredeti rend szerint világított a led (piros, majd zöld). A többi hiányzó led vezérlés még tesztelés alatt áll.
    Próbáltam ezzel az Automate-el is a töltő ledet bekapcsolni, de hibával leállt. E-Robottal meg az volt a baj, hogy csak addig égett a led, míg ki nem kapcsolódott a képernyő. Taskert nem próbáltam. A Light Flow-ban is valahol a beállítások mélyén külön be kellett pipálni, ha Lenovo-n használom a programot. Pipálás nélkül azzal is kikapcsolt a led a képernyővel együtt. Vagyis sajátosan kezelheti a Lenovo a ledet. Mint azt tapasztaljuk is.

    Nagyon szimpatikus ez az Automate (köszönöm Duliee), de még úgy érzem gyermekcipőben jár. De ha fejlesztik, még jó lehet. Egyszerűen kezelhető, átlátható, nem úgy mint a Tasker és klónjai. Szerintem. Van még egy hasonló, ami szintén folyamatábrával operál, de az végképp fizetős, de most nem találom. Igazándiból nem a folyamatábra a lényeg, hanem hogy nincs az egy feltétel - egy művelet kötöttség.

    Ja és az is valami bug lehet, hogy a visszacsatolás a végétől az elejéig valamiért nem működik, vagyis minden töltés előtt újból kézzel el kell indítani a flow-t. Pedig másik flow-t is üzemeltetek, és ott működik a visszacsatolás (folyamatos üzem).

Új hozzászólás Aktív témák