Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszab

    aktív tag

    Nekem megint előjött a 18-i frissítés óta, hogy mintha nem érzékelné rendesen a távolságot, amikor telefonálok. Ugyanis belépkedek mindenféle menükbe (legsűrűbben a settings/battery-ben találom magam :D). Szóval két lehetőséget látok:
    1. marad az, hogy amint felvettem a telefont, a gombbal manuálisan aktiválom a lock screen-t.
    2. visszaállok a 13-i állapotra (ezt azért nem nagyon akarom...)

    Illetve még annyi, hogy a nagy mp3 fájlokkal csak SD-ről lejátszáskor van problémája. Belső memóriából lejátszáskor végigviszi szépen. (A jelenség: ha egy track hosszabb, mint 15 perc, és magától elér a 15. percig vagy beletekerek a 16. perchez, eldobja, és átugrik a következőre...)
    A kérdés, ami felmerült bennem: döglődik a százéves memóriakártya, vagy más gondok vannak vele? Anno még a SGalaxy 2-höz vettem. Ma lementettem róla mindent, és töröltem a tartalmát. Kérdés: az "Erase SD card" formázza is, avagy csak gyalulja? Mondjuk, ha csak törölné, miért unmountolta a művelet előtt?
    Minden esetre sajnos perpill már nincs hosszú mp3-mam amivel tudnám tesztelni, ugrik-e... Majd este. Hacsak nem tud valaki bármilyen, akár soundcloud-ról letölthetőt... :)

Új hozzászólás Aktív témák