Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszpontaz

    veterán

    válasz erdoke #1328 üzenetére

    A beállítások alatt megjelenő SIRI-ről ne felejtkezz el, ez alapból inaktív, aktiválni kell. Magyar nyelv sajnos nincs benne, de Vas Mária robothangon már dumált hozzám.
    Szerintem jobb lett az Appstore, átláthatóbb. Viszont mindkettő Store átalakult, de jobb lett.
    A google térképhez képest a műholdfotók sokkal gagyibbak, pl. a lakhelyem felett mintha kolbászt füstölnének minden háznál, akkora tejfelhők takarják be az egész várost.
    A 3D nézet viszont állatul néz, ki, de csak New York felett nézelődtem, de pöpec.
    A navigáció része jól működik, amennyit eddig teszteltem. Jelenleg az Android telóm GPS-ét akarom majd valahogy BT-on keresztül megosztani, de eddig nem sikerült iPaddel csatlakozni hozzá, mivel a GPS-t a wifis iPadból simán kispórolták :((( .
    A Clock alkalmazás is tök jó, igényes (a Youtube helyére ugrott be).
    A Do Not Disturb nálam végülis semmit sem csinál, mert a környékemen senki sincs aki egy pillanatra is zavarna Facetime-on pl.
    Eddig pofás. Telepítéshez minimum 2,7Gb szabad hely kell. Egy kicsit kevesebb is lett a tárhelyem a frissítés után, gondolom a rendszer maga többet zabál, viszont minden alkalmazásom frankón megmaradt.

    Mathematics: Ozaki Versatile tokot nézd meg. 14ért sikerült az iStyleban megvennem, (pedig 17900 volt matrica szerint beárazva).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák