Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Yeffy #8 üzenetére

    nekem úgy rémlik, hogy amikor a 4g indult, akkor is elég sok olyan dual sim-es 4g telefon volt, ami nem tudta a dual 4g-t. de lehet csal az emlékezetem.

    ------

    az összefoglalóhoz: a vírus elszabott itt is mindent ez tény. amik elkezdődtek/folytatódtak trendek azok érdekesek, de normális használatra nekem még kevés, pláne ilyen áron. értem itt a kijelző alatti kamerát (ez csak simán retek még), a hajlítható telefonokat, vagy az 5g-t. utóbbi persze be fog robbanni, de elég sok macera van vele. szabványok, dual 5g, vagy szimplán ami az egyik videóban is említve volt, hogy azért, mert egy telefon tudja, nem biztos, hogy itthon menni fog, mert össze kell lőni az adott típust a hálózattal (op kapcsán volt ez téma), a lefedettség sem az igazi, meg a szolgáltatók oldaláról is van még mit reszelni a csomagokon. 1 év múlva már lehet szempont, hogy tudjon 5g-t egy telefon, 2 év múlva már valóban nagyon hasznos lehet. főleg a tehermentesítés miatt. ahogy a cikk is írja, a(z elméleti) sebesség növekedése itt nem annyira lényeg.

    a hajlítható telefonok nagyon hasznosak lesznek, a Fold koncepciója nagyon tetszik, hosszú távon jó lenne, ha az lenne AZ eszköz, aztán ha összehajtom telefon, ha kinyitom tablet, ha hozzápattintok egy billentyűzetet laptop, otthon meg csak dokkolom és egér, bill, nagy monitor rá, aztán PC (még felfut a stadia és konzol/gamer pc sem kell). De még sokat kell fejlődnie. Nem fér bele még mindenből a csúcs (lásd telep, kamera pl), a középen lévő hajtás engem zavar érzetre meg látványra is, hiába mondják a tulajok (Bog is), hogy nem észrevehető. Engem zavar. De majd kialakul.

    Ennek ellenére idén szerintem 2 kiemelkedő készülék volt (meg sok jó is még persze) abból az egyik a Fold 2 a másik 12 Pro Max. Ezeken kívül a Note 20 Ultra meg a Mi 10 pro (nem a T) lett jó készülék, meg a szerencsés kínaiaknak az Ultra, b20 nélkül itthon az nem gyere be. A Sony 5 II sem rossz, de annyira lent van a gyártó, hogy ennél több kell, olcsóbban, ha ki akarnak emelkedni. Nekik most nem elég hasonló áron hasonló tudást adni. A 12 mini "forradalma" engem nem érdekel, kicsi és sovány a telep, de objektíven nézve valóban fontos készülék lehet. Az eladásai nem jók, de később is lépett piacra. Itt a fórumon a legnépszerűbb a 12-es szériából. (A sima 12 /pro topikban több hsz van, de az 2 készülék, plusz azok voltak elsőnek tesztelve, szóval az a legrégebbi topik, plusz ezáltal annak az elején volt a legnagyobb flame. Ezeket figyelembe véve a 12 mini a legnépszerűbb.) Persze ez egy zárt geek közösség. Majd kiderül ez is, bár ez a része nem érdekel.

    Az év 2 nagy vesztese nálam a Huawei meg a OnePlus. GMS nélkül a Huawei itt halott, akárhogy reszelik a HMS-t, meg amikor alakul valami az is balul sül el, lásd otp, simple. A OnePlus meg leszerepelt, hogy ilyen áron is meghúzza azokat a dolgokat, amik féláron még belefértek, pl ip védelem katyvasza, vagy gyengébb kamerák.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák