Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bolvar

    senior tag

    válasz Deathdox #33 üzenetére

    Ebből a hsz az jön le neked nem futja rá vagy lusta vagy megdolgozni érte.Én diák vagyok nem tehetős családból érkeztem még is megvettem az a 3g utána a 4-et és most várok a következőre.És megtehetem hogy megvegyem és ennek csak 1 apró titka van.Dolgozni kell.Más 250e költ 4 kocsifelnire ő nekik attól nagy a lábuk közé és az önérzete.Én engem az nem érdekel hanem szerettem volna egy minőségi használható időtálló telefont.A mostani i4-em is még nyugodtan elpasszolható féláron lazán és 1x se volt vele problémám még leszámítva hogy meg lett zúzva 1x és burkolat cserére szorult.Én ezért fizettem természetesen vannak akik azért vették mert szerintük ez "menő" de ez csak pont annyira elég hogy a gyönge trollok mint te belekössenek az apple hírekbe...

    Cikkhez hozzászólva minek lenne olcsó iphone mikor kint előfizetéssel már gyakorlatilag utánad vágják a régebbi modelleket hogy vigyed :D.Telejesen jól van felépítve szerintem az üzleti modelljük csak itthon működik az hogy épp a héten is +20-30e drágítják a kint már szinte bagóért menő 4/4s-t most éppen a t-nél...

    A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

Új hozzászólás Aktív témák