Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz lezso6 #136 üzenetére

    Nekem eddig úgy tűnt, hogy a HA a pH! egy oldalága, ebből következően hogyne lenne a közösség része. Ill. Hamiskártyás Bélával sem kötelező leülni játszani. Szóval megcáfoltam a cáfolatodat ;)

    Igen, egyetértek abban, hogy a magas ár legalább annyira a vevők hibája, mint az eladóké. Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal lesni pl. az Alzát, felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n. Ha ez valakinek csípi a szemét, az szerintem nem a "dögöljön meg a szomszéd tehene" eset, pusztán annak a megnyilvánulása, hogy az illető erkölcsi érzékét zavarja, hogy ezzel mindig szembesül, ha a HA-n akar valamit.

    #135 Create.: belépődíjat szedek, vagy bezárom a kocsmát. Vagy mindkettőt, ebben a sorrendben :)
    Amúgy az én problémámat aligha érted, mert nekem nincs - csak egy véleményem van arról, hogy szerintem ezt érdemes lenne másképp csinálni, és arra is van elképzelésem, hogy hogyan. De miután a pH! nem én vagyok, és nekik más a véleményük, ezért úgy csinálják, ahogy csinálják. Részletkérdés, nem ettől fogom vagy nem fogom látogatni az oldalt. Nyilván ha van 50 ilyen súlyú probléma, az kitesz egy nagyobbat. De nincs.

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák