Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Peat;) #133 üzenetére

    Persze.
    Nem tudom volt-e bárkinek lekötött betétje, lévén azokra továbbra is nevetséges kamatokat fizettek - a bubor brutális emelkedése ellenére a "másik" oldal "nem reagált".
    Így én azt is "értelmetlen parkoltatásnak" érzem.... (most megnéztem a lekötött sberbankos betéteket, az 5 éves futamidejű Sberbank Trió Betét is kész vicc volt pl egy értelmesebb államkötvényhez képest. [link] - de nem vagyok szakértő, lehet volt VALAMI értelme VALAKI számára....)

    Mondhatod, hogy nem jó ez a "98%"-os biztosítási rendszer, mert nem megoldás mindenki minden helyzetére, de azt vedd figyelembe, hogy ez nincs ingyen - ha mindenkinek minden pénzére lenne "OBA", akkor iszonyat összegeket kellene a bankoknak ebbe befizetni, bedőléskor meg pláne. És azt szerinted ki fizetné? TE.
    ÉN köszi, de nem kívánom önkormányzatok, cégek inkompetens pénzügyeseinek az elcseszéseit finanszírozni, sem előre, sem utólag (így vagy úgy ezt most is meg kell persze tennem.... :( ).

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák