Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Einstvan #369 üzenetére

    Mindannyian tudjuk hogy maga a készülék csak egy átlagos, a többi mobilokhoz képest pedig elmaradottabb felhasználói szabadságot, élményt adó készülék, aránytalanul magas áron.

    Az iPhone all a nagy touch screen device forradalomnak a hattereben. Elotte is voltak, nekem is volt P800-am. Szep volt, jo volt, akkoriban...
    Ahhoz kepest, hogy atlagos, mindenhol a SGS II, ill. III-mal fogjak osszehasonlitani, illetve a tesztekben az iPhone-hoz hasonlitgatnak keszulekeket, meg itt ezen az oldalon is. Ergo etalon termekrol beszelunk. Felhasznaloi szabadsagrol annyit, hogy nekem sosem volt problemam ezzel kapcsolatban. Ha megveszek egy filmet a Mac-en, akkor egybol meg is tudom nezni iPad-en is, es forditva, akar zenekkel, podcast, iBook konyvekkel, iWork dokumentumokkal. Ez vajon menne az Android gyari softvereivel? Nem hinnem.

    Aranytalanul magas aron?

    Galaxy S3
    http://www.carphonewarehouse.com/mobiles/mobile-phones/SAMSUNG-GALAXY-S-3/HANDSET

    iPhone 4S:
    http://store.apple.com/uk/browse/home/shop_iphone/family/iphone

    A SGS £1-al dragabb is...

    Ha kicsit is megpiszkáljuk azt a nagy értékű brand-et hogy miböl is áll, "ki fog pukkanni".
    Ahogy helyesen irtad, "...hála a hype-nak..."

    A hype nem tart fennt egy ceget tobb mint 12 eve folyamatosan dontogetve a beveteleit, es az eladasi szamokat.Mivel a hype mogott van tenyleges tartalom, uj termekek, innovacio, valos eladasi szamok, igy a `lufi` effektus pont nem jo jelzo a cegre.

    Csak azért irtam mert a cimben szereplö dicsöség nem a készülékek "asztadúrvamekkoratalálmány"-t jellemzik, hanem egy felállitott ujmond "a fehér drága"-ságot.
    Feher dragasagot? Hmm, Nezd meg a Samsung GS3-at feherben ami jelenleg dragabb mint az iPhone 4S...
    Ez ugyan az, mint a teniszre mondják hogy fehér sport. Felsö 10ezer sportja mert drága.
    Nyaranta sokat teniszeztunk Hevizen, Magyaroszagon.
    Azért drága mert valaki ezt akarta elhitetni a néppel. Gondolom most majd a golffal jossz...
    Javaslom gondold at :)

    Az eladásokhoz viszont kellettek olyan vevök, akik vevök voltak az ilyen kivagyiság életérzésre.
    Gondolom meg sosem jartal MO-n kivul, mert a kivagyisag egy iPhone miatt esetleg csak otthon mukodik, am ott ahol 10/8 embernek iPhoneja van, az csak siman tomeg telefon.. Tehát nem maga a készülék hódit, hanem a köré épitett "üress imázs"
    `Ures imazs`?

    A keszulek kore az alabbi szolgaltatasok epulnek:
    -iTunes Store: zeneket, podcast-eket mozifilmeket, konyveket, sorozat epizodokat stb. tudsz megvasarolni, vagy kiberelni. Az iTunes a legnagyobb ilyen online bolt, ami valaha is letezett. Azoa a Google is probalkozik ezzel, egyenlore kevesebb sikerrel.. Itt is csak a majmolas megy..

    -AppStore:
    Appokat tudsz megvasarolni, vagy eppen ingyen letolteni. Tobb szazezer free es fizetos App letezik, tobb letoltest regisztraltak, mint ahany ember el ezen a bolygon..
    Azota a Google is letrehozta az Android Market , szinten majmolva az Apple-t.

    -iBook Store: Itt konyveket tudsz megvasarolni, vag ingyen letolteni.
    -News Stand:Itt online ujsagokat tudsz megvasarolni, avagy elofizetni. A szakemberek egyre inkabb tartanak attol, hogy ez a fajta media atveszi a nyomtatott media helyet.

    iCloud: felho alapu szolgaltatas. Gondolom nem kell reszleteznem.

    Tovabba az iTunes accountommal a Mac App Store-bol is le tudok tolteni szamitogepre alkalmazasokat. Ergo egyetlen accounttal tudom ezeket a boltokat hasznalni. Sot, ha online rendelek valamit az Apple.com oldalrol, akkor ezt az accountot adom meg.

    Szoval `csak` ennyi szolgaltatas epul az iPod touch, iPhone, iPad kore. Ha ez neked tovabbra is ures lufi, igazan mutathatnak olyat ami szerinted jobb..

    Sot, voltam hivatalos Apple Eventen is Londonban, es szinten az Apple ID-mat kerdeztek amikor az idopontot kellett egyeztetni.

Új hozzászólás Aktív témák