Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz NathanCullen #254 üzenetére

    Akik csak a reklámokon láttak SGS-t és iPhone 3GS-t, azok nem tudják meg különböztetni. Pont ezért perel az Apple, nem a tudatos vásárló miatt, hanem akinek megtetszik és a boltban meglátva rávágta az SGS-re, hogy iPhone és megvete, holott iPhone 3GS-t akart, csak ugyanolyan. Nehéz biztos elhinni, de nagyon sok ember van/volt így vele és ezért perelnek, nagy tételben pedig ez nem egy-két forint kiesés...

    Ezt tényleg nehéz elhinni. Ugyanis az SGS-en van egy szép, méretes Samsung felirat, közvetlenül a kijelző fölött. Ez nyilván arra utal, hogy ez egy Apple-termék! :K

    Hasonlóakat tudok mondani a dobozról, tartozékokról is, ilyen érveket olvasgatva.

    Arról az apróságról nem is beszélve, hogy bekapcsolásnál egy "Samsung Galaxy S" felirat jön fel az SGS kijelzőjén. Milyen meglepő, nem?

    Szóval aki boltban összetéveszti a Galaxy S-t egy iPhone 3GS-sel, az funkcionális - vagy tényleges - analfabéta. Úgyhogy please, legalább az ilyen hülyeségeket hanyagoljuk.

    Ui.: ja igen, csak hogy a megfelelő skatulyába legyek téve: Samsung Galaxy S-t használok telefonnak (Telenor-osként ez nem meglepő), illetve a 7" Galaxy Tab-ot tabletként (bár ha lett volna iPad-ból ekkora méret, akkor azt vettem volna, de 10" nekem már nagy mindennapi hordozásra).

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Tim82

    nagyúr

    válasz t72killer #315 üzenetére

    Azért tételezzük már fel, hogy a vásárlóréteg 90-95%-ának megvan a 80-as IQ legalább, meg az olvasni tudás. :)

    Simán elismerem, hogy az SGS formaterve elég komoly nyúlás, de amikor ilyen érveket olvasok, hogy a képzeletbeli vásárlók boltban összetévesztik az SGS-t az iPhone 3GS-sel és az Apple ezen szegények érdekei védelmében indít pereket a Samsung ellen, akkor muszáj azt gondolnom, hogy az Apple és/vagy az itteni védelmezői becsülik le nagyon a potenciális vásárlóréteg intelligenciáját en bloc.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Xero #318 üzenetére

    Azért ugye megnézted, hogy melyik két ember melyik két hozzászólására reagáltam, még mielőtt elkezdted írni ezt a hozzászólást?

    A te véleményeddel, feltételezéseddel semmi gond nincs. :) Csak éppen nyitott kapukat döngetsz, az említett két kollégának sikerült igencsak gyenge érveket írnia.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Everman #324 üzenetére

    Figyu, ugyanennyi erővel az összes érintőkijelzős okostelefon-modellt gyártó céget perelhetné az Apple. Egyszerűbb lenne elismerned, hogy ez az érved nem ér semmit, de tisztában vagyok vele, hogy arra úgysem vagy képes. :)

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Tim82

    nagyúr

    válasz NathanCullen #361 üzenetére

    Veled ellentétben én a vásárlók nagy részéről feltételezem, hogy 1. tudnak olvasni, 2. van annyi intelligenciájuk, hogy ha egy terméken a "Samsung" felirat van, akkor úgy gondolják, hogy azt a terméket a Samsung gyártotta. Any questions? :)

    Everman: write-only üzemmód? Egy, azaz egy darab érvedet kifogásoltam, a design-nyúlást én nem tagadom. Csak épp úgy csinálsz, mintha nem lenne ott az a fránya "Samsung" felirat az SGS-n. Persze lehet, hogy a tieden nincs, de a hátoldalon Apple-logó virít, ettől a gonosz Samsungtól ez is kitelik, hogy megtévessze a vásárlókat.

    Btw, hogyan mutassak még rá, hogy konkrétan ez az érvetek abszurd módon az idiotizmust súrolja? Bármelyik országban igen csúnyán perelhető lenne az a bolt/szolgáltató stb., aki iPhone-ként próbálna eladni egy SGS-t...

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Everman #377 üzenetére

    Ezzel ugye az a hatalmas probléma, hogy dizájnt lehet, hogy nyúlt a Samsung külső és - talán - a GUI terén, csak épp nem Appla, Aplle néven forgalmazza az amúgy szoftveresen és hardveresen is az iPhone-tól eltérő készülékeit. A hasonlatod nem jó, ráadásul elfogult és rosszindulatú.

    Samsungot egyébként a kínai hamisítványokhoz hasonlítani - ez leginkább az elfogultságod mércéje. Nem mintha bármilyen mértékben is objektív vitapartnernek bizonyultál volna eddig is.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Everman #379 üzenetére

    Engem meg rövidítve Mikinek, mégsem kevernek össze a Nikikkel. Pedig tök hasonló a két név, ráadásul nekem is két kezem, két lábam és egy fejem van, mint amúgy minden Nikinek is. Még ilyen komolyságú érvet, kérlek! :)

    Mármint arra gondoltál, hogy az, hogy szerinted az Android hasonlít valamilyen mértékben az iOS-ra, és ez szintén a Samsung hibája? :) Vagy elfogultságodban már ott tartasz, hogy egy első fokú ítéletet, amelyik az Apple hazai pályáján született, a saját non plus ultra igazolásodnak gondolod? Mert ha igen, akkor ilyen súlyosságú érvekkel már mindent elmondtál, amit tudni érdemes az álláspontodról. Magam részéről csak annyit mondhatok, hogy amíg az Apple-nak ilyen védelmezői vannak, ellenségekre semmi szüksége. :DDD

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Tim82

    nagyúr

    válasz NathanCullen #383 üzenetére

    Édesanyád nem fog venni okostelefont. Mellesleg a vidéki embereknek még minden bank OTP, valamint minden folyószámlahitelkeret "A-hitel", ja és minden vegyesbolt "ABC" vagy "Közért". És? Továbbra sem ők az okostelefonok célközönsége. Te pedig a célközönségről feltételezed, hogy zsír ugyanígy áll hozzá, nem olvas utána, sőt, olvasni és értelmezni sem képes egy gyártói logót egy terméken.

    Btw, abban a hozzászólásodban, amire reagáltam eredetileg, eszedbe sem jutott, hogy jé, van felirat is a telefonon.

    Nem érzed még mindig viccesnek, hogy egy idióta érvet próbálsz védeni?

    Egyéb kérdés? :)

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Everman #381 üzenetére

    - Még nincs ítélet

    Elismerem, itt az én ujjam járt gyorsan, ebben teljesen igazad van. :R

    Nekem nem kell igazolás, mert nem vagyok vak. Elég ránézni az SGS-re és rögtön lejön bárkinek, aki nem szemellenzős, hogy honnan származik a kinézete. Aki meg azt gondolja, hogy mindez csak a véletlen műve és nem szándékos másolása a konkurencia termékének, az igencsak naív.

    Még mindig nem megy az értelmezés, de ez nem lep meg veled kapcsolatban. ;] Végül is párszor leírtam, hogy van alapja az Apple keresetének (lehet, hogy esetleg olvasnod is kéne gondosan, nem csak írnod?). Csak épp neked és NathanCullen-nek sikerült egy olyan ritka idióta (avagy naiv, jóindulat kérdése, hogyan kellene megítélni) érvet bedobnotok, miszerint az Apple "a hiszékeny (és mellesleg a feltételezésetek szerint feliratot olvasni és értelmezni képtelen) vásárlók megtévesztése miatt szállt sorompóba". Lópikulát. Xero kollégánál ott volt a pont, bármennyire is szeretnéd az Apple-t az analfabéta vásárlók jogainak rettenthetetlen védelmezőjeként feltüntetni. Még akkor is, ha van alapja az Apple-keresetnek, mind a külső design-nal, mind a GUI-val kapcsolatban. Engem még csak az sem izgat különösebben, hogy melyik fél számára lesz kedvező a végkimenetel - akár megegyezéssel, akár jogerős ítélettel zárul a történet.

    Egyébként én még nem láttam olyan hamisítót, amelyik az "eredetinél" jobb hardverrel ill. specifikációkkal rendelkező "hamisítványt" dobott volna piacra (v.ö. 3GS vs. SGS - és most szigorúan a hardverről és a specifikációkról beszélek, az OS és a GUI megint más kérdés). Persze, elképzelhető, hogy Kínában van jobb Sciphone, mint az iPhone, de azért ezt nem nagyon hiszem. Ennek megfelelően a kínai hamisítványos hasonlatod továbbra is nagyon gyenge alátámasztás. Az elfogultságodnak megfelelően kétbites módon vagy csak hajlandó gondolkodni, ez pedig nem nekem szívás.

    Hát.. Ha a Samsungnak olyan védői lesznek, mint te, akkor csúnyán sokat fognak fizetni

    Tekintve, hogy nem a Samsung-ot védem, hanem a te baromságodra világítok rá, ezt nem nagyon hiszem. ;) Azért választottam Samsung termékeket, mert az én preferenciáimnak (mint például a tabletnél a méret...) megfelelő terméket az Apple nem gyártott, a Samsung pedig igen. Nem valószínű, hogy amikor lecserélem a telefonomat és a tabletemet, akkor megint Samsung lesz helyette. Nem azért, mert elégedetlen lennék, hanem azért, mert a kíváncsiság és a változatosság szeretete hajt.

    Ha még mindig az a legjobb érved, hogy az SGS (ami a fogyasztók által kitalált és alkalmazott rövidítés) és a 3GS elnevezések hasonlósága miatt is jogos az Apple keresete, főleg azután, hogy újraolvasod, hogy tulajdonképpen mit is kritizálok nálad - nos, akkor azt hiszem, köszönöm a vitát, meggyőztél, hogy alkalmatlan vagy bárminemű kritika megfogadására.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Everman #393 üzenetére

    Érdekes módon édesanyám, aki 78 éves, gond nélkül tudja használni az iPadet (és az iMacjét is) és az iPhone-al sem volt semmi nehézsége, az SGS-t viszont úgy jellemezte, hogy kaotikus az egész.

    Őszintén szólva sem édesanyád, sem az általad rendszeresen felhozott szomszéd kislány/Pistike stb. nem életszerű példa. Édesanyád például azért nem, mert nagy valószínűséggel ő magától nem venne okostelefont, iMac-et - többször is leírtad több topikban, hogy ezeket tőled kapja. Akkor miről is beszélünk? Jó volna egy valós vásárlói példa.

    Nem érzed, hogy az emberek zöme nem szakember?

    Nem érzed, hogy egyik bolt/szolgáltató stb. sem kockáztatná meg, hogy a fogyasztóvédelmi törvényekkel szemben (és azért ezek szinte mindegyik országban vannak) próbálna meg SGS-t iPhone-ként értékesíteni? Innentől már az egész walkman-es hasonlatod is bukta, főleg mert az iPhone azért messze nem az "okostelefon" szinonimája. Sem Magyarországon, sem máshol, bármennyire is szeretnéd. Lehet, hogy pár év múlva az lesz, mondjuk az iPhone 8 magasságában, de ennyire még Apple-fan-ként se igyunk előre a medve bőrére és ne szaladjunk előre.

    Azért kíváncsi volnék azon véleményedre, hogy a Samsung miért is választotta az SGS megjelenését ilyennek, mi volt a célja, ha nem az, hogy a konkurens termék sikerét meglovagolva népszerűvé tegye a saját termékét? Ezt magyarázd meg nekem légy szíves.

    Ne haragudj, de mit is kellene nekem megmagyaráznom, amikor 1. nem áll szándékomban védeni a Samsung-ot, ahogy azt már jeleztem is 2. sokadszorra írom le (de tudom, még többször kell ismételnem, hogy átmenjen számodra), hogy szerintem is van alapja az Apple keresetének? Fordulj a Samsung ügyfélszolgálatához. ;)

    Ha ez számít, nekem pont kevésbé tetszik az SGS külseje és dizájnja, a TW Launchert első dolgom volt lecserélni LauncherPro-ra, a készülék tudása viszont meggyőző számomra. Első Android-os telefonom egyébként, nem turkáltam a rendszerben mélyebben.

    Igaz, a Telenor-hoz aztán hiába mentem volna iPhone 3GS/4-et kérni, ott mindenképpen Galaxy S-et sóztak volna rám, a gonoszok. :DD

    # 394:
    Ne így képzeld el.
    Bemegy a vásárló a boltba és kér egy iPhone-t, odaadják neki, nézegeti, tetszik neki, de rákérdez, hogy van-e hasonló készülék még, ami akár olcsóbb. Mellérakják az SGS-t, ami ugyanúgy néz ki. Delikvensünk nem ért hozzá, okostelefon-okostelefon, ikonok-ikonok és még picit olcsóbb is. Ezt kérem.
    Aztán meg ha a gyereknek vette ajándéknak, akkor csodálkozik, hogy annak miért nem felhőtlen az öröme, hisz ez is iPhone.

    Ne haragudj, de ez simán júzer error, már amennyire életszagú egy erőltetett példa. Persze ha a vásárló azon, a mítoszok homályába vesző lények közé tartozik, aki számára "iPhone" = "okostelefon", akkor nem szóltam. Én általában feltételeznék annyi észt az emberekről, hogy még ha létezik is a fejükben ez az egyenlőségjel, akkor is még hozzá társítják egy újabb egyenlőségjellel az Apple-emblémát, de hát az én vagyok.

    No meg sok helyen nem nagyon kell kéregetni, kint vannak a polcokon, leemeled és fizetsz, senki nem fog rád szólni, hogy ez nem iPhone.

    Felirat a készüléken, dobozon. Továbbra is. Úgy tűnik, újra és újra oda lyukadunk ki, hogy az Apple szerintetek azon mitikus lényeket védi a gonosz Samsunggal szemben (annak kell lenniük, mint az unikornisnak, a középkor embere szerint létezett!), akik 1. nem tudnak olvasni, 2. ha tudnak olvasni, nem képesek értelmezni egy gyártó logót, hogy mit keres a gyártó termékén ("teccikmondani, a Samsung az mit jelent külföldiül? azt, hogy telefon? és a Galaxy S? azt, hogy okos? akkor ez egy ájfón!"), 3. valamilyen oknál fogva az rögzült bennük, hogy minden okostelefon "iPhone". :)

    *
    cqr, Hatvan9: exactly. :R

    *
    NathanCullen # 404:
    De mindenben tökéletesen igazad van! A Samsung csak véletlenül másolt, semmi haszont nem akart azzal elérni, csak pusztán a saját tervezőiknek tetszett ez a dizájn és nem azért csinálták, hogy a vevőknél bevágódjanak vele. Mert ha azért csinálták, hogy a vevőket megfogják vele, akkor megtévesztésről van szó. De igazad van, csak tetszett nekik a formaterv, az ikonok, a menustílus és saját maguknak készítették olyanra, nem is tudták, hogy az iPhone kívül belül így néz ki, mert még nem is láttak iPhonet.

    Ha megtalálod, hogy én hol is írtam ezt, amit próbálsz a számba adni, akkor biztosan igazad van, addig viszont ez epic fail a részedről. Nehéz kör lesz mindenesetre, de azért keresgélj!

    Ahogy Everman is írta, az iPhonenak nem feltétlenül a hozzáértő okostelefon felhasználók a célközönsége. Hasonlít rá a másik telefon, tiszta ájfón, megveszi azt. Nem véletlenül kérdezgetnek rá a sok kínai iPhone másolatnak a hirdetésénél, hogy van-e benne wifi, .avi, meg skype meg mindenféle programot lehet-e rá telepíteni.

    Tudod, a kínai másolatokat tényleg iPhone-ként, akarom mondani adidos-ként próbálják eladni, az SGS-t pedig azért nem. Innentől kezdve miről is beszélsz?

    *
    Everman # 405:
    Ezt te sem hiszed el szerintem
    Ez a filozófia remekül illik a HTC Androidos eszközeire, de a Samsungra nem igazán, ők nem akartak másikat, vagy jobbat, csak hasonlót.

    Tudom, az iPhone 3GS hardveresen is sokkal jobb a Galaxy S-nél, nem csak az iOS miatt. :DD

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Everman #411 üzenetére

    Kolléganő kérdezte, hogy a lánya iPhone-ját megnézném-e, mert valami gubanc van vele... Másnap behozott egy Galaxy Mini-t.

    Némileg fenntartásokkal kezelem már egy ideje az "édesanyám/szomszéd kislány/Pistike" stb. példáidat, de legyen. Már van egy példa.

    Ne is. Azt elismered, hogy lemásolták a designt, de képtelen vagy értelmes magyarázatot adni az okára, de a megtévesztést mint okot rögtön kizárod. Nem egészen logikus számomra, de hagyjuk.

    Te pedig valahogy azt nem képes értelmesen megmagyarázni, hogy a gonosz Samsung miért rakott össze a 3GS-nél hardveresen sokkal jobb telefont, ha azt akarta, hogy a készüléke iPhone 3GS-ként keljen el? De hagyjuk. Egyelőre még addig sem sikerült eljutnod, hogy rájöjj, specifikációk szempontjából a 3GS-nél fejlettebb készülék a Galaxy S, gondolom azért, mert innen már dominóként dől az összes érved a "Samsung = iPhone kínai koppintója/másolója" tengely mentén. Innentől kezdve mit is akarsz velem beláttatni?

    Ha nem úgy érvelnél, hogy az érveid 10%-ban igazak lennének, 90%-ban pedig hajmeresztő butaságokat pakolsz hozzájuk túlzásként, valószínűleg sikeresebb lennél a vitáidban. :)

    NathanCullen: azért keresgélj csak, légy szíves! ;)

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Everman #411 üzenetére

    Ebbe ne menjünk bele,

    Úgy tűnik, a hamisítás, másolás fogalmával sem nagyon vagy tisztában a mobiltelefónia világában. :)

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Touch-ko #439 üzenetére

    Az Androidot nem lehet olyan szinten optimalizalni adott hardware-re, hogy az zokkenomentesen, laggolas nelkul fusson. Ezert dobtak ala egy erosebb hardware-t, mert igy normalisabban futott az OS.

    Ez inkább hitvita kérdése, nem véletlenül írtam korábban azt is, hogy az OS-t nem szeretném figyelembe venni. Szerintem rengeteg, nálam "fan"-abb Android user ugrana cáfolni a fenti állításodat, én nem tekintem feladatomnak, mert nem tudok jelen pillanatban egy iOS-os készüléket az Android-os telefonom mellé tenni. El tudom fogadni mindenesetre, hogy ebben teljesen igazad lehet: az iOS minden bizonnyal folyamatosabban fut az azt alkalmazó készülékeken, mint az Android az azt alkalmazókon, de nem is erről van szó. Egyébként én valahogy elképzelhetőnek tartom veled ellentétben, hogy a Samsung egyszerűen azért pakolt össze az SGS megjelenésekor erős hardverelemeket az akkori csúcsmodelljébe, mert a csúcsmodelljét csúcsmodellnek szánta. Ellentétben Everman-nel és a lőtéri kutyával, a hardver igen sok embert érdekel és az egyik fontos szempont a tudatos (mobil)vásárlásnál.

    Ha ezek kulsore, vagy belsore szerinted nem hajaznak az Apple termekeire, akkor komoly bajok vannak a szemeddel, illetve a memoriaddal..

    Külsőre és GUI-ra mindenképpen, ezúttal neked is leírom külön, sokadszorra: úgy gondolom, van alapja az Apple keresetének. Ha esetleg újra elolvasnád, hogy tulajdonképpen mit is kritizálok, az nem volna rossz, még mielőtt a szememre, memóriámra tennél megjegyzéseket.

    De ha gondolod: összegezhetem is az álláspontomat, csak hogy ne fárasszam a te szemedet.

    1. A Samsung valóban nyúlt formatervi és GUI elemeket az Apple-től, így az Apple keresete jogos. (Még egyszer, ha esetleg nem volna egyértelmű a véleményem! ;) )

    2. az azonban marhaság, hogy az Apple a "szegény, az ájfónt a Samsung érintőkijelzős készülékeitől megkülönböztetni képtelen vásárlók" kedvéért nyújtott volna be keresetet a Samsung ellen. Egyrészt el lehet vitatkozni a nyúlás mértékéről és arról, hogy melyik félnek van végül is igaza, viszont ne próbáljunk már meg egy profit- és fejlesztés-orientált céget fogyasztóvédőnek beállítani, amikor ez neki kiváló lehetőség előnyszerzésre a piacon a riválisaival (itt konkrétan a beperelt Samsunggal) szemben (ha bejön neki, akkor vethet egy pár pillantást a Samsung megjelenés előtt álló modelljeire, amit ugye nem kell ecsetelni, hogy előnyt jelent a versengésben). (Még csak arról sincsen szó, hogy ezt minősítettem volna bármilyen szempontból az Apple eljárását, csak épp úgy gondolom, hogy ez az igazi motiváció...)

    3. Attól még, mert a Samsung elemeket nyúlt le az Apple-től, nem próbálta iPhone-ként eladni a hasonszőrű termékeit, sőt, minden olvasni és értelmezni tudó vásárló... khm... fogalmazzunk úgy, hogy birtokában van a lehetőségnek, hogy nagyon-nagyon egyszerűen megkülönböztethesse a Samsung termékeit az Apple termékeitől (feliratok a készüléken... a kezdőképernyőn... a dobozon és tartozékokon, mint pl. kijelzőfólia stb. ...). Ez a kínai hamisítványok esetében nem így van. Ennek megfelelően a Samsungot egy szintre helyezni a kínai hamisítvány-gyártókkal igen erős és igen buta csúsztatás.

    4. Mivel nem tekintem feladatomnak a Samsung vs Apple, az SGS vs. iPhone 3GS/4 és az Android vs. iOS vitában való állásfoglalást, valamint tiszteletbeli Samsung designer sem vagyok, hogy fejtegessem a Samsung okait, miért érezte szükségét az Apple-től való nyúlásnak, továbbra is úgy gondolom, hogy vagy lehet visszaolvasni, vagy el lehet olvasni az előbbi 3 pontot. Utána pedig ezekbe tessék belekötni, nem pedig sok szempontból nyitott kapukat döngetni, csak mert nem ment az olvasás.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Everman #533 üzenetére

    Ezt vitasd meg a Google szakembereivel, mert szerintük is ez az egyik sarkalatos gyenge pontja a rendszernek.

    Ahogy írtam, nem tartom feladatomnak sem az "Android vs iOS", sem az "SGS vs iPhone 3GS/4", sem a "Samsung vs Apple" témákban való állásfoglalást. Ennek megfelelően tiszteletbeli Samsung designernek sem kell nézned, a korábbi kérdésedet illetően.

    Meséld el, hogy milyen magnetron van a mikrohullámú sütődben, illetve milyen kompresszor a hűtődben, vagy milyen képalkotó áramkörök vannak a TV-dben.

    És ez hogy is jön ide, amikor egyik tudatos mobilvásárlási szempontról volt szó? :) Úgy tűnik, neked muszáj kiemelni.

    Azt senki nem mondta, hogy az Apple ezért perelte be őket, ezt te kreáltad.

    Én kreáltam, bizony... Biztos a hasonló avatárok miatt keversz össze NathanCullen-nel, de hogy magaddal is... Én annyit kérdeztem vissza, hogy miért feltételezitek a vásárlókról, hogy olvasni és értelmezni sem tudnak. Aztán ezt fejtegetted nekem, hogy de ez így van, a vásárlók 99%-a nem képes erre...

    Azt hiszem, ezt a vitát csak egy olyan vizsgálat fogja eldönteni, hogy egy vagy több random járókelő kezébe nyomunk például egy Galaxy S dobozt és ha a tesztalany azt mondja a feliratok áttanulmányozása után, hogy jé, ez egy ájfón, akkor kénytelen leszek meghajolni érveid előtt. A célra fel tudom ajánlani az én készülékemet, a dobozát, tartozékait, még a kijelzővédő fóliát is visszateszem.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Touch-ko #624 üzenetére

    Ugye nem haragszol meg, hogy ennek alapján körberöhöglek, hogy csak a write-only üzemmód megy? :)

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés