Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz kali #13 üzenetére

    Azért már nem kellett volna ezen spórolni 1 MP előlapi kamera egy ilyen drága telefonban.Én is használtam időnként a selfiet kiránduláson, amit nem gondoltam volna és ott pont a háttér is fontos pl. Balaton vitorlással, Tihannyal háttrében, erre az 1MP nem alkalmas. Fura hogy manapság ezen spórolnak, de tényleg logikus lépés az SE, minden más szempontból jól csinálta az Apple. Kiváncsi vagyok, mennyire lesz keresett, nekem nagyon kicsi a 4 col, fura látni ilyennel vakoskodnak emberek, az 5-ös széria tök ugyanolyan széles, mint a 4-es széria csak hosszabb, ennyi a különbség. De sokaknak akik keveset nézik a képernyőt, sokat telefonálnak és fontosabb hogy zsebre tegyék könnyen tényleg a 4 col az ideális.

    A következő dobás az lesz ha oled kijelző került az Iphonokba, tényleg nagyon sokkal jobb az oled, jobban kíméli a szemet, élesebb, energiatakarékosabb, és már a fényerő is elég jó eléri az IPS szintjét, és nem mesterségesek a színek. Ez elég nagy ugrás lesz a Iphonok esetén, gondol a 7-ben már ez jön.

    Sokan fognak sorban állni az oledes Iphonokért, ha egymás mellé teszik az IPS és oled kijelzőt és összehasonlítják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák